Classen to europejski producent wyrobów drewnianych i drewnopochodnych, takich jak panele podłogowe, drzwi wewnętrzne, ościeżnice i fronty meblowe. Marka łączy w swoich działaniach cele ekonomiczne z proekologicznymi, stawiając na innowacyjną produkcję, która nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne.

Szukasz ciekawego i trwałego materiału posadzkowego? Z pewnością zainteresują Cię laminowane panele oferowane przez markę Classen. W jej asortymencie znajdziesz elementy imitujące najróżniejsze materiały – od krajowego drewna w jaśniejszych i ciemniejszych wariantach do egzotycznych odmian, utrzymanych w nietuzinkowej kolorystyce. Producent posiada również panele laminowane, które do złudzenia przypominają naturalny kamień, lecz są łatwiejsze w pielęgnacji. Sprawdź to i wybierz pokrycie, które najlepiej pasuje do charakteru pomieszczenia!

Panele podłogowe winylowe Classen mogą okazać się potrzebne w czasie prac wykończeniowych po remoncie. Są bardzo trwałe i odporne na ścieranie, dlatego będą służyły Ci długo. Możesz udekorować nimi pomieszczenia w mieszkaniu i w przestrzeni biurowej. Zostały wykonane z nowoczesnego materiału, który po zużyciu podlega recyklingowi.

Zastosowanie drzwi ażurowych umożliwi Ci estetyczne zabudowanie wnęki. W ten sposób przekształcisz ją w przestronną garderobę lub funkcjonalny schowek na drobiazgi. Możesz je też zastosować w roli frontów do mebli – lamele zapewnią lepszą cyrkulację powietrza, zapobiegając tym samym zawilgoceniu wnętrza szafek. Oferowane przez markę Classen drzwi ażurowe to produkt surowy. Dzięki temu możesz go pomalować i polakierować zgodnie ze swoim pomysłem, zyskując efekt idealnie pasujący do aranżacji wnętrza.

Loading...
Drzwiczki ażurowe Classen 2013 x 494 mm
Sprawdź
Loading...
Panele podłogowe Classen Dąb Torrington AC4 2,057 m2
Sprawdź
Loading...
Panele podłogowe Classen Visiogrande Oiled Slate AC4 2,047 m2
Sprawdź
Loading...
Panele podłogowe Classen Dąb Pedro 2,158 m2
Sprawdź

Remontujesz swój dom? Szukasz elementów, które najlepiej sprawdzą się w tej roli? Sprawdź ofertę marki Classen – europejskiego lidera produkcji w dziedzinie akcesoriów drewnianych i drewnopochodnych. Co możesz w niej znaleźć? Asortyment obejmuje drzwi wewnętrzne, ościeżnice, panele laminowane, blaty i fronty meblowe a także inne akcesoria, które posłużą Ci podczas wykańczania pomieszczeń.

Marka powstała w 1963 roku w Keisersesch, w Niemczech – to właśnie tam znajduje się dziś centrala firmy oraz jeden z jej zakładów produkcyjnych. Polski oddział działa od 1990 roku, a siedziba znajduje się w Zwonowicach koło Rybnika. Producent stawia na dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa i na ciągłe doskonalenie wydajności technologii produkcyjnej. Efekt? Co minutę z taśmy produkcyjnej schodzą 3 pary drzwi, które spełniają najwyższe standardy zarówno pod względem jakości, jak i estetyki.

Marka Classen przykłada wagę do działań na rzecz środowiska – stąd wdrożenie Systemu Zarządzania Środowiskowego. Wykorzystywane w procesach produkcyjnych drewno posiada certyfikat FSC, co oznacza, że pochodzi z rozsądnej gospodarki leśnej, z miejsc utrzymywanych w stanie bliskim naturalnemu. Proces tworzenia elementów laminowanych także nie zagraża środowisku – są one nietoksyczne, spełniają wymagane atesty jakościowe i nie zagrażają zdrowiu użytkownika. Classen dba również o rozsądną gospodarkę odpadami poprodukcyjnymi.

Classen to zdobywca wielu prestiżowych nagród branżowych, potwierdzających zaufanie, którym darzą go klienci. Wśród nich warto wymienić wyróżnienia: certyfikat Dobra Marka 2012 dla stolarki drzwiowej i paneli podłogowych, Jakość Roku Diament 2016 i Super Marka 2016. Zajrzyj do oferty Classen i przekonaj się, jak trwałe produkty oferuje marka!