Szukasz kompleksowego asortymentu narzędzi ręcznych, elektrycznych i pneumatycznych do warsztatu? 

Zajrzyj do oferty marki Dedra – polskiego producenta, którego celem jest spopularyzowanie na naszym rynku produktów sprawdzonych za granicą, zachowując możliwie najlepszą relację jakości do ceny.

Lutownice

Lutownice Dedra to narzędzia uniwersalne, które posłużą nie tylko do łączenia metalowych elementów trwałą spoiną. Równie dobrze wykorzystasz je do precyzyjnego cięcia styropianu oraz do grawerowania w drewnie. Jeśli chcesz podnieść komfort pracy podczas lutowania, sięgnij po modele ze zintegrowaną lampką LED, która oświetli docelowe miejsce. Do wyboru masz lutownice oporowe i transformatorowe, które różnią się od siebie sposobem podgrzewania grotu roboczego – wybierz tę, która będzie dla Ciebie najwygodniejsza w użytkowaniu.

Spawarki

Szukasz spawarki do przydomowego warsztatu? A może potrzebujesz narzędzia do wykonywania profesjonalnych prac spawalniczych? Sprawdź ofertę Dedra, w której znajdziesz bogaty wybór akcesoriów o najróżniejszych parametrach. Marka proponuje szereg urządzeń bazujących na najpopularniejszych technologiach spawania – MIG, MAG, TIG, MMA i SAW. Do Twojej dyspozycji są też modele inwertorowe i transformatorowe, które różnią się parametrami pracy. Wybieraj spośród szerokiej gamy produktów Dedra i ciesz się komfortem podczas spawania!

Akcesoria do spawania

Zanim przystąpisz do spawania, upewnij się, że posiadasz wszystkie potrzebne do tego akcesoria. Bogatą ofertę takich produktów marki Dedra zgromadziliśmy w tej kategorii. Najważniejsze z nich to bez wątpienia groty, które mają bezpośredni kontakt z obrabianym podłożem i służą do aplikowania na nie roztopionego spoiwa. To jednak nie wszystko – nie zapomnij również o ochronie wzroku przed iskrami powstającymi podczas pracy. Zastosuj w tym celu tarcze i przyłbice spawalnicze z asortymentu marki. Sprawdź, jakie inne akcesoria spawalnicze przygotowała dla Ciebie marka Dedra.

Zabezpieczenia wysokościowe

Praca wykonywana na wysokości wymaga zastosowania specjalnych środków bezpieczeństwa. W asortymencie Dedra znajdziesz szeroki asortyment produktów, które do tego posłużą. Oferta obejmuje linki bezpieczeństwa oraz specjalne uprzęże, które do nich przymocujesz – tak połączony zestaw będzie Cię asekurować, chroniąc przed upadkiem. Marka proponuje liny klasyczne oraz z możliwością regulowania długości. Możesz wybrać model, który zapewni wygodę podczas pracy. Sprawdź zabezpieczenia wysokościowe Dedra!

Brzeszczoty

Chcesz przeciąć na 2 części element wykonany z drewna lub płyty drewnopochodnej i szukasz narzędzia, które to umożliwi? W tej roli świetnie sprawdzą się brzeszczoty do pił ręcznych Dedra. Proponujemy narzędzia wykonane z trwałej stali lub wolframu, czyli materiałów, które mogą pracować nawet na tak twardym podłożu jak metal czy glazura – bez obawy o stępienie czy wyszczerbienie. Zobacz, jak proste i komfortowe jest cięcie najróżniejszych elementów z akcesoriami Dedra!

Tarcze polerskie

Jakim narzędziem perfekcyjnie wygładzisz obrabianą powierzchnię? Zastosuj w tym celu polerkę z odpowiednio dopasowaną tarczą polerską Dedra. Marka oferuje akcesoria przystosowane do pracy na sucho lub na mokro – możesz więc zdecydować się na model, który najlepiej odpowiada Twoim preferencjom. Szeroki asortyment produktów pozwala wybierać spośród tarcz o różnych średnicach, gradacjach i materiałach wykonania, które możesz dobierać do rodzaju pracy i pożądanego efektu końcowego. Sprawdź to!

Zgrzewarki i akcesoria

Jakie narzędzie powinieneś wykorzystać, aby trwale połączyć ze sobą plastikowe rury? Do wykonania tej czynności posłuży zgrzewarka. Narzędzie to podgrzeje oba końce do temperatury topnienia – łącząc je w tym momencie, zyskasz trwałą spoinę. Akcesoria marki można stosować do zgrzewania rur wykonanych z najpopularniejszych tworzyw sztucznych, czyli polietylenu, polipropylenu i polibutylenu. Wybierając zgrzewarkę z oferty Dedra, zwróć uwagę na jej moc i zakres temperatury – im wyższe są te parametry, tym szerszy zakres pracy narzędzia.

Loading...
Spawarka inwertorowa Dedra IGBT 200 A MMA
Sprawdź
Loading...
Linka bezpieczeństwa Dedra z amortyzatorem
Sprawdź
Loading...
Lutownica oporowa Dedra 100 W
Sprawdź
Loading...
Lutownica transformatorowa Dedra 200 W walizka
Sprawdź

Niezbędne wyposażenie podczas spawania

Podczas spawania – czy to klasycznego, zwanego łukowym, czy też spawania gazowego – najważniejsze jest zapewnienie sobie maksymalnego bezpieczeństwa a także komfortu pracy i niezawodności. Aby je sobie zagwarantować, potrzebować będziemy wszelkich niezbędnych narzędzi i akcesoriów.

Jakie elektronarzędzia wybrać jako prezent?

Poszukując prezentów dla naszych najbliższych, zwracamy uwagę na praktyczną stronę ich zastosowania. Dzięki temu mamy pewność, że podarunek będzie trafiony i znajdzie trwałe miejsce w swoim nowym domu. Przykładem takich przedmiotów, które mogą znaleźć się pod choinką, są narzędzia – które z nich warto zakupić naszym najbliższym?

Marka Dedra działa w branży od 1991 roku, oferując produkty, po które sięgają nie tylko miłośnicy majsterkowania, lecz także firmy budowlane i właściciele warsztatów.

Producent stawia na nieustanny rozwój i poszerzanie dostępnego asortymentu. Dlatego też wprowadził na rynek 3 marki partnerskie, Pansam, Descon i Hartsson, które wchodzą w skład koncernu Dedra – każda z nich skupia się na innej gałęzi przemysłu narzędziowego. Pansam oferuje profesjonalne urządzenia pneumatyczne, elektronarzędzia i akcesoria, które je uzupełniają – znajdziesz tu m.in. wkrętarki, kompresory, szlifierki czy tokarki do drewna. Asortyment Descon obejmuje urządzenia, dzięki którym stworzysz sprawną instalację wentylacyjną lub grzewczą, a także zadbasz o właściwą wilgotność powietrza. Produkty marki Hartsson to głównie klucze nasadowe i narzędzia mechaniczne.

Specjaliści marki szczególną wagę przykładają do tego, aby produkty spełniały wysokie wymogi jakościowe. Każde narzędzie schodzące z taśmy produkcyjnej przechodzi szereg testów pod czujnym okiem inżynierów – dopiero później trafia do sprzedaży. Marka jest również zorientowana na innowacje i rozwój technologiczny. W 2007 roku jako pierwsza wdrożyła na polski rynek nowoczesne szlifierki do gipsotynków, które dziś cieszą się już sporą popularnością.

Obecnie asortyment Dedra znajdziesz w większości polskich sklepów branżowych, hurtowni i marketów budowlanych. Szybki rozwój firmy pozwolił jej również na rozpoczęcie dystrybucji produktów na terenie państw Unii Europejskiej – m.in. w Czechach, Estonii, Litwie, Łotwie, Niemczech, Słowacji i Ukrainie. Poznaj bogaty asortyment Dedra i przekonaj się o trwałości tych narzędzi we własnym warsztacie!