Dekoral to obecna na polskim rynku od 1998 roku marka dostarczająca wysokiej klasy białe i kolorowe farby do ścian i sufitów, emalie do drewna i metalu oraz farby fasadowe.

Produkty Dekoral to zarówno bogata paleta kolorów, pozwalająca na dobór odcienia odpowiedniego do każdego typu pomieszczenia i stylu aranżacyjnego, jak i wysoka jakość. Klienci mogą wybierać spośród licznych odcieni emulsji charakteryzujących się doskonałym kryciem, wydajnością oraz trwałością powłoki. Od 2010 roku Dekoral wchodzi w skład amerykańskiego koncernu PPG Industries, będącego światowym liderem na rynku farb i lakierów.

Loading...
Farba Dekoral Voice of Color skandynawska szarość 2,5 l
Sprawdź
Loading...
Farba satynowa Dekoral Łazienka i Kuchnia czas na mięte 2,5 l
Sprawdź
Loading...
Akrylowy lakier transparentny Dekoral Fashion 1 l
Sprawdź
Loading...
Farba dekoracyjna Dekoral Diamentowa Kolekcja iskrzące srebro 10 g
Sprawdź

Loading...
Farba Dekoral Akrylit W śnieżnobiała 3 l
Sprawdź
Loading...
Farba Dekoral Akrylit W śnieżnobiały 10 l
Sprawdź
Loading...
Farba Dekoral Ściany i Sufity śnieżnobiała 10 l
Sprawdź
Loading...
Farba Dekoral Ściany i Sufity śnieżnobiała 5 l
Sprawdź

Loading...
Emalia Dekoral Emakol Strong biała mat 0,9 l
Sprawdź
Loading...
Emalia Dekoral Emakol Strong szary jasny 0,2 l
Sprawdź
Loading...
Emalia do podłóg Dekoral Akrylit B szara 0,75 l
Sprawdź
Loading...
Emalia do kaloryferów Dekoral biała 0,7 l
Sprawdź

PPG Deco Polska Sp. z o.o. to producent wiodących na polskim rynku farb i lakierów, posiadający w swoim portfolio takie marki jak: Dekoral, Bondex, Drewnochron, Sigma Coatings, Dekoral Professional, oraz ProGold. Wyroby firmy to produkty najwyższej klasy, cieszące się uznaniem klientów indywidualnych oraz profesjonalistów (architektów i wykonawców).

W Polsce PPG zatrudnia blisko 1700 osób. Firma podzielona jest na kilka strategicznych jednostek biznesowych, a ich siedziby mieszczą się we Wrocławiu, Cieszynie, Ostrowie Wielkopolskim (w tych lokalizacjach firma ma zakłady produkcyjne) oraz w Warszawie, Gdyni i Gliwicach.

Firma PPG Deco Polska cieszy się opinią wiarygodnego partnera biznesowego oraz atrakcyjnego pracodawcy, o czym świadczą liczne nagrody i wyróżnienia przyznawane firmie, min. „Firma Przyjazna Klientowi”, „Budowlana Marka Roku” czy „Solidny Pracodawca Roku”. PPG Deco Polska od 2010 roku jest częścią koncernu PPG Industries – światowego lidera na rynku farb, lakierów przemysłowych, produktów chemicznych, wyrobów optycznych, szkła, szkła płaskiego i innych materiałów specjalistycznych. PPG na świecie jest synonimem jakości, trwałości i innowacyjności.