Firma FIBARO, która posiada ogromne doświadczenie na rynku automatyki budowlanej, znana jest nie tylko z jakości swoich produktów, ale również innowacyjności. Przez ostatnią dekadę na rynku pojawiły się dziesiątki świetnie ocenianych produktów, które związane były z bezpieczeństwem i wygodą związaną z systemami domowymi i firmowymi..

Zintegrowane systemy bezpieczeństwa powinny obejmować wiele rodzajów czujników, które pozwalają na szybkie wykrycie nieprawidłowości. Firma FIBARO ma w swojej ofercie tego rodzaju produkty, które cechują się niezawodnością i bardzo solidnym wykonaniem. W ofercie producenta znajdziesz zarówno czujniki dymu i ruchu, jak i otwierania okien oraz drzwi. Są one dostępne w różnych konfiguracjach, żebyś mógł dobrać je do własnych potrzeb. Odpowiednio zintegrowany system pozwoli Ci na zachowanie bezpieczeństwa i spokój, niezależnie od okoliczności.

Jedno urządzenie, które pozwoli Ci na kompleksową obsługę większości urządzeń w Twoim domu? Centrale sterujące FIBARO to nowoczesne rozwiązanie z zakresu automatyki budowlanej, które sprawdzi się zarówno w domu mieszkalnym, jak i biurze czy fabryce. Centralka pozwoli Ci na łatwą obsługę z zakresu sterowania ogrzewaniem, oświetleniem, alarmem, ale również roletami w oknach czy bramami. Przetwarzane przez nią dane są bezpieczne i nie trafią w ręce osób niepożądanych. Mimo ogromnych możliwości centralki są łatwe w codziennej obsłudze.

Zabezpieczenie oraz sterowanie to nie tylko ogromna wygoda, ale również bezpieczeństwo. Zintegrowane systemy pozwolą Ci na ich wygodne użytkowanie przy pomocy przycisków włącz/wyłącz. Wszystkie oferowane są przez firmę FIBARO, które zapewnia kompleksowe rozwiązania z zakresu automatyki budowlanej. Skontrolowanie, czy drzwi lub okna są zamknięte, lub zrobienie tego zdalnie to bardzo wygodna forma kontroli i dbania o bezpieczeństwo. Sprawdzi się zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w budynkach biurowych czy fabrykach. Stawiaj na sprawdzone rozwiązania od FIBARO!

Oferta FIBARO obejmuje także specjalnie przygotowane zestawy oferujące szereg różnych funkcjonalności dla inteligentnego domu.Zestawy zostały podzielone na specjalne pakiety, które możesz wybrać zależnie od swoich potrzeb. Dzięki nim będziesz w stanie kontrolować bezproblemowo oświetlenie lub zabezpieczyć się w przypadku zagrożeń takich jak pożar czy zalanie mieszkania. Zestawy FIBARO to nieograniczone możliwości dla Ciebie i Twojej rodziny!

Loading...
Centralka Fibaro Home Center Lite
Sprawdź
Loading...
Czujnik ruchu Fibaro
Sprawdź
Loading...
Przycisk Fibaro The Button czerwony
Sprawdź
Loading...
Czujnik dymu Fibaro
Sprawdź

Misją tego popularnego producenta jest nie tylko zapewnianie kompleksowych systemów, ale również dbanie o wygodę i ciągła pogoń za nowymi rozwiązaniami. Rozwiązaniami, które będą jeszcze bardziej dopracowane i tworzone z myślą o zadowoleniu Klientów na całym świecie. Od lat celem firmy jest tworzenie inteligentnych oraz komplementarnych rozwiązań, których zadaniem jest dbanie o komfort Użytkowników – bo poczucie bezpieczeństwa we własnym domu to wartość nie do przecenienia.

Ogromny nacisk w firmie FIBARO kładziony jest na proces produkcyjny. Wszystkie urządzenia, zanim zostaną wypuszczone na rynek, są bardzo dokładnie testowane. Wpływa to na ich niezawodność, a także wygodę codziennego użytkowania. Choć spełniają wiele ważnych ról, ich obsługa – o co szczególnie dba producent – musi być intuicyjna. Mają się ze sobą łączyć i tworzyć spójne systemy z zakresu automatyki budowlanej. Firma dąży do tego, żeby stworzyć „smart home” w pełnym tego słowa znaczeniu.

W ofercie producenta znajdują się urządzenia odpowiedzialne za sterowanie drzwiami oraz oknami, a także czujniki – na przykład dymu, ale również ruchu czy otwierania okien. Ich zadaniem jest zwiększenie bezpieczeństwa w budynku mieszkalnym czy biurowym. Są niezawodne i nowoczesne, dlatego sprawdzają się w wielu okolicznościach. Warto również wspomnieć, że w ofercie FIBARO znajdują się centrale sterujące, które pozwalają na konfigurację i obsługę wszystkich urządzeń producenta znajdujących się w budynku. To niezwykle wygodne i nowoczesne rozwiązanie.

Jeśli chcesz zadbać o bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych, stawiaj na sprawdzone rozwiązania i doświadczonych producentów. W zakresie automatyki budowlanej firma FIBARO nie ma sobie równych!