Kärcher kojarzony jest z innowacyjnością i niezawodnością. Marka nieustannie dba o rozwój technologii czyszczenia, dostarczając niezawodne produkty do Twojego gospodarstwa domowego.

Loading...
Odkurzacz uniwersalny Karcher WD 6 Premium
Sprawdź
Loading...
Myjka ciśnieniowa Karcher K7 Full Control Plus
Sprawdź
Loading...
Szczotka obrotowa Karcher T-Racer T7 Plus
Sprawdź
Loading...
Lanca Full Control 3 w 1 Multi Jet K7 Karcher
Sprawdź

Pomysłowość i innowacyjność – to dwie cechy opisujące produkty marki Kärcher. Firma kojarzy się z pionierskimi rozwiązaniami oraz patentami na urządzenia wysokociśnieniowe, które wciąż zaskakują, choć od powstania firmy minęło już prawie 100 lat.

Obecnie w ofercie marki można znaleźć już nie tylko standardowe urządzenia do czyszczenia podjazdów, samochodów czy elewacji, ale również odkurzacze uniwersalne, zamiatarki, szorowarki, myjnie samochodowe, parownice, systemy uzdatniania wody i środki czyszczące.

Kärcher wyróżnia się na tle konkurencji nie tylko obszerną ofertą produktów, ale przede wszystkim ich innowacyjnością oraz jakością wykonania. Urządzenia domowe Kärcher są skuteczne, komfortowe w obsłudze i niezawodne. Stworzone z myślą o tym, by ich użytkowanie było przyjemne, bliskie najnowszym osiągnięciom w dziedzinie technologii czyszczenia.

Produkty firmy były niejednokrotnie nagradzane za wzornictwo oraz niezawodność, a 1600 uzyskanych patentów świadczy o pomysłowości ich twórców i zamiłowaniu do innowacji. To wszystko, aby zaoferować klientom rozwiązania skoncentrowane na ich potrzebach oraz skrócić czas wykonywanej pracy. Urządzenia przechodzą szczegółowe testy bezpieczeństwa oraz funkcjonalności. Dopiero po otrzymaniu pozytywnej oceny mogą trafić do właściwej produkcji.

Idealna czystość wokół domu to myśl przewodnia marki. Z urządzeniami wysokociśnieniowymi nie tylko skrócisz czas mycia, ale także… zrelaksujesz się! Czyszczenie za pomocą urządzeń Kärcher jest właściwie bezwysiłkowe i bardzo precyzyjne. Myjki do okien nie pozostawiają smug i osadów na szkle, a modele odkurzaczy charakteryzuje doskonała siła ssąca.

Odkurzacze wielofunkcyjne Kärcher pomagają w utrzymaniu czystości w domu oraz w jego otoczeniu. Mogą zbierać suchy i wilgotny brud oraz wodę, odświeżą dywan lub tapicerkę oraz usuną popiół z kominka.