Ideą marki Magnusson jest tworzenie narzędzi wytrzymałych, trwałych i niezwodnych. O sukcesie przedsięwzięcia świadczą liczne głosy zadowolonych klientów.

Polecane produkty

Loading...
Organizer narzędziowy Magnusson System
Sprawdź
Loading...
Stół warsztatowy Magnusson z szufladami
Sprawdź
Loading...
Poziomica laserowa Magnusson 15 m
Sprawdź
Loading...
Zestaw narzędzi Magnusson 119 szt.
Sprawdź

Stojąc przed wyzwaniem samodzielnego wykonania drobnych prac naprawczo-montażowych, z pewnością nie raz sięgniemy po najróżniejsze narzędzia ręczne. Opłaca się więc posiadać w domu miniwarsztat z najpotrzebniejszymi akcesoriami z tej kategorii, przy użyciu których swobodnie poradzimy sobie z takimi czynnościami. Kompletując domową skrzynkę z narzędziami, warto przyjrzeć się bliżej ofercie marki Magnusson.

 

Jeśli nie chcemy wzywać fachowca do każdej drobnej usterki w domu, powinniśmy zaopatrzyć się w podstawowy komplet narzędzi ręcznych. Stosując je, z łatwością poradzimy sobie samodzielnie z wieloma naprawami, oszczędzając środki które normalnie wydalibyśmy na pomoc fachowca. Sprawdźmy, jakie narzędzia ręczne stanowią minimalne wyposażenie domowej skrzynki z narzędziami!

 

Śrubokręty są potoczną nazwą wkrętaków. Oba pojęcia jednak oznaczają narzędzie, bez którego nie można obejść się w domu. Dzięki nim dokonasz podstawowych napraw bez wzywania specjalisty. Takie rozwiązanie nie tylko pozwoli Ci na zaoszczędzenie czasu, ale także pieniędzy. Dobrze, ale jaki śrubokręt warto mieć w domu? W poniższym artykule znajdziesz wszystkie niezbędne informacje.

 

Marka Magnusson ma w ofercie narzędzia idealne zarówno dla profesjonalistów, jak i majsterkowiczów-amatorów. Kieruje się trzema wartościami, którymi odznaczać się mają narzędzia: wytrzymałością, trwałością i niezawodnością. Dzięki wykonanym zgodnie z tymi wartościami produktom przeprowadzane prace budowalne, remontowe czy do it yourself są łatwe, szybkie i bezpieczne, a uzyskany efekt trwały i zgodny z projektem.

Wśród produktów oferowanych przez markę Magnusson pojawiają się wkrętaki, klucze: imbusowe, płaskie i nasadowe, pilniki, dłuta, piły i inne narzędzia do cięcia czy narzędzia pomiarowe. Cechują je ergonomiczne kształty, z uwagi na które bez problemu dociera się do trudno dostępnych miejsc, a praca przez wiele godzin nie powoduje zmęczenia. Odznaczają się różnymi rozmiarami, dzięki czemu bez trudu dobierzesz narzędzie idealne do przeprowadzanych prac. Są trwałe, ponieważ stosowana do produkcji narzędzi marki Magnusson technologia zapobiega powstawaniu rdzy. Z kolei magnetyczne końcówki w wybranych produktach sprawiają, że są solidne – stanowią zakup na lata.

Cenione i kultywowane przez markę Magnusson wartości są niezmiernie ważne podczas wykonywania większych i mniejszych prac budowalnych oraz remontowych. Narzędzia wytwarzane są z największą drobiazgowością. Sprawdzają się w domowych warsztatach, na otwartych budowach i w warsztatach, np. stolarskich. Większość asortymentu marki Magnusson obejmuje dożywotnia gwarancja, te z ruchomymi częściami zaś 5-letnia.

Narzędzia marki Magnusson są sprawdzane w kontrolowanych warunkach przez zespół wyspecjalizowanych inżynierów. Zanim trafią do sprzedaży, przechodzą ścisłe testy w laboratorium Kingfisher w Lille. Efekty starań wyrażane są licznymi pozytywnymi opiniami klientów. Dla marki Magnusson zadowolenie odbiorców to najważniejszy wyznacznik tego, w którą stronę podążać.