Oferta PATTEX, to szerokie portfolio klejów montażowych, błyskawicznych oraz tych do specjalistycznych napraw i zastosowań.

Gwarantujemy profesjonalne rozwiązania przy klejeniu, mocowaniu oraz naprawianiu dla wykonawców oraz majsterkowiczów. PRZETESTUJ MOC PATTEX!

Kleje montażowe

Jeśli traktujesz jakość jako główny priorytet, to kleje montażowe Pattex zostały stworzone właśnie dla ciebie. To najlepsza pomoc przy każdej z prac montażowych – wewnątrz i na zewnątrz, zarówno z materiałami chłonnymi jak i niechłonnymi. W naszej ofercie dostępne są kleje montażowe wodne, rozpuszczalnikowe oraz polimerowe. Te ostatnie stworzone na bazie technologii FLEXTEC polimer kleją wszystkie materiały budowlane, w każdych warunkach. Dostępne w różnych wersjach flagowe kleje PATTEX ONE FOR ALL gwarantują doskonałe efekty klejenia, odporność na wstrząsy i szkodliwe czynniki atmosferyczne, a także zapewniająca wysoką elastyczność i trwałość łączenia.

Kleje do drewna

Szeroka oferta produktów do klejenia większości gatunków drewna, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Są odpowiednie do wszelkich prac, począwszy od ciężkich prac montażowych, klejenia mebli, przyklejania laminatów, a skończywszy na drobnym majsterkowaniu. Dostępne w trzech wersjach – standard (D2), express (D2) oraz wodoodporny (D3), w różnych wielkościach. Niezależnie od typu wszystkie kleje są na bazie wody, szybkowiążące, supermocne i gotowe do użycia.

Kleje do drobnych napraw i specjalistyczne

Szeroka oferta klejów do drobnych została stworzona specjalnie po to, abyś mógł w mgnieniu oka wykonać każdą drobną naprawę! Są to kleje błyskawiczne, cyjanoakrylowe o uniwersalnym zastosowaniu. Wśród naszych produktów znajdziesz kleje w płynie jak i żelowe, z całą gamą aplikatorów, zapewniających idealną aplikację kleju w zależności od klejonej powierzchni, jej kształtu czy wielkości.  Warto mieć je przy sobie na co dzień, poratują Cię w wielu sytuacjach, ponieważ można je stosować do wielu materiałów. Dodatkowo są bezbarwne i wodoodporne.Szeroka gama klejów specjalistycznych przeznaczona jest do całej gamy zastosowań od ekstremalnych napraw, przez wypełnianie ubytków po sklejenie dziury w ulubionych spodniach czy butach. Wśród tych produktów wyróżniamy zróżnicowane formulację, jak najlepiej dobrane pod typ naprawy. W portfolio mamy kleje epoksydowe, uniwersalną masę naprawczą, klej do tekstyliów, skóry, butów czy gumy. Wszystkie z wymienionych produktów zostały tak zaprojektowane, by były łatwe w użyciu dla profesjonalnych wykonawców jak i domowych majsterkowiczów.

Polecane produkty

Loading...
Klej Pattex One4All Błyskawiczna Przyczepność 400 g
Sprawdź
Loading...
Klej Pattex One For All Crystal bezbarwny 290 g
Sprawdź
Loading...
Klej Pattex epoksydowy 1 min 11 ml
Sprawdź
Loading...
Klej Pattex Super perfect pen 3 g
Sprawdź

Kit do parkietu – kiedy jest potrzebny?

Spośród akcesoriów do szybkiej naprawy stanu drewnianych okładzin podłogowych, szczególną rolę mają do spełnienia kity. Dzięki ich specjalnym właściwościom dokonamy doraźnie skutecznej naprawy stanu fragmentu posadzki wykonanej z drewna, a nieestetycznie prezentujące się szczeliny pomiędzy elementami składającymi się na równą powierzchnię zostaną wypełnione. Jakimi właściwościami charakteryzują się kity do parkietu?

W jaki sposób naprawić fornir

Meble pokryte fornirem prezentują elegancko. Te cienkie płaty drewna mogą jednak z czasem odchodzić od powierzchni, którą zdobią, a także ulegać uszkodzeniom mechanicznym. Na szczęście nie musimy od razu decydować się na wyrzucanie uszkodzonego mebla. Fornir bowiem łatwo naprawimy, a elementy wyposażenia nim pokryte odzyskają dawny blask.

Początki marki to rok 1956, kiedy to nastąpiła prawdziwa rewolucja na rynku klejów. W wyniku wieloletniej współpracy z niemieckimi fachowcami, specjaliści ds. rozwoju produktów opracowali jako pierwsi klej kontaktowy, który wiązał na zimno — o nazwie PATTEX. Tradycja wytwarzania najlepszej jakości produktów kontynuowana jest do dzisiaj. Gwarantujemy profesjonalne rozwiązania przy klejeniu, mocowaniu oraz naprawianiu dla wykonawców oraz majsterkowiczów, które umożliwiają łatwą i wygodną aplikację. W ofercie posiadamy szeroki zakres produktów do wszystkich rodzajów materiałów, pomocnych we wszelkiego rodzaju pracach we wnątrz jak i na zewnątrz.

Na obecne portfolio marki składają się poniższe grupy produktowe:

- kleje montażowe

- kleje kontaktowe

- kleje do drewna

- taśmy naprawcze

- taśmy i paski mocujące

- kleje specjalistyczne

- kleje błyskawiczne

- silikon naprawczy