Produkty marki Performance Power spełnią oczekiwania wszystkich osób, które cenią w narzędziach ich funkcjonalność i długotrwałą użyteczność. Szeroka oferta sprawia, że potrzebne akcesoria znajdzie tutaj każdy domowy majsterkowicz oraz pasjonat DIY.

W tym dziale znajdziesz pompy, które pozwolą Ci stworzyć wspaniałe oczko wodne we własnym ogrodzie. Pompy od Performance Power posiadają wbudowane filtry, które oczyszczają wodę, napowietrzają ją i zapobiegają rozwijaniu się glonów w Twoim małym stawie. Ponadto wyposażono je w specjalny mechanizm, dzięki któremu stworzysz zjawiskowe wodne kaskady. W zależności od wielkości zbiornika, należy wybrać pompę o odpowiedniej mocy oraz wydajności. W tej kategorii prezentujemy urządzenia o różnych parametrach.

Szlifierki pozwalają na obróbkę metali, ceramiki oraz drewna. Urządzenia te doskonale sprawdzają się w trakcie prac remontowych i budowlanych, a także w warsztatach majsterkowiczów. Szlifierki Performance Power to narzędzia ergonomiczne, wykonane z trwałych materiałów, dzięki czemu korzystanie z nich będzie dla Ciebie prawdziwą przyjemnością. Jeśli zainwestujesz w szlifierkę tej firmy, masz gwarancję trwałości na lata. 

Loading...
Szlifierka kątowa Performance Power 230 mm 2000 W
Sprawdź
Loading...
Pilarka do glazury Performance Power 450 W 180 mm
Sprawdź
Loading...
Narzędzie wielofunkcyjne Performance Power 220 W
Sprawdź
Loading...
Myjka ciśnieniowa Performance Power 1300 W 100 bar
Sprawdź

Gamę produktów marki PP otwierają elektronarzędzia, wśród których znajdziesz m.in. wiertarki udarowe, wkrętarki i wkrętaki. Dzięki nim składanie i montowanie mebli, wieszanie obrazów czy tworzenie konstrukcji według własnego projektu stanie się prawdziwą przyjemnością. Możesz sięgnąć także po sprzęty takie jak pilarki, wyrzynarki i szlifierki, które pozwolą Ci na wykonanie wielu prac remontowo-wykończeniowych i renowacyjnych we własnym zakresie.

Narzędzia PP dostępne są w wersji zasilanej przewodowo oraz akumulatorowo, a ponadto różnią się parametrami użytkowymi, co pozwoli Ci zawsze dobrać model dopasowany dokładnie do Twoich oczekiwań. Dodatkowo ich ergonomiczna konstrukcja zapewni Ci najwyższą wygodę podczas pracy i pozwoli na jej precyzyjne wykonywanie.

PP oferuje także sprzęty, które wykorzystasz w swoim ogrodzie. Kosiarka spalinowa do trawy umożliwi Ci dokładne skrócenie murawy nawet w miejscach oddalonych od Twojego domu, a glebogryzarka wpłynie pozytywnie na właściwości gleby w Twoim ogródku warzywnym. Z kolei dzięki rozdrabniaczowi przygotujesz m.in. ściółkę lub zasilisz kompost, tworząc naturalny nawóz do uprawianych przez Ciebie roślin. Marka PP zaspokaja potrzeby wszystkich, którzy dbają o swój dom i jego otoczenie. Oferowany przez nią asortyment doceni każdy dobry gospodarz.