​Philips Hue umożliwia stworzenie pełnego systemu nowoczesnego oświetlenia. W jego skład wchodzą centrale sterujące, czujniki oraz inteligentne żarówki.

Oferta Philips Hue obejmująca inteligentne żarówki pozwoli Ci na stworzenie wymarzonego systemu oświetleniowego dla całego domu. Są one stworzone z myślą o zdalnym sterowaniu – przy użyciu Bluetooth, a także specjalnej aplikacji lub głosu. Cechują się nie tylko nowoczesnymi rozwiązaniami w tym zakresie, ale jednocześnie są wydajne i ekologiczne. W ofercie znajdziesz kilkadziesiąt modeli, które różnią się od siebie rodzajami gwintów, mocą, a także barwą światła. Tak duży wybór żarówek sprawia, że bez kłopotu znajdziesz odpowiednie egzemplarze do każdego pomieszczenia w domu.

Nowoczesne zestawy inteligentnego oświetlenia Philips Hue pozwalają na precyzyjne i niezwykle wygodne sterowanie światłem w domu czy biurze. Zaopatrzone w kilka przycisków niewielkie urządzenia pozwolą Ci na włączanie i wyłączanie wybranego źródła światła, a także na zmniejszanie lub powiększenia jego mocy – wszystko według aktualnych potrzeb. Urządzenia są niewielkie, dlatego odpowiednio zainstalowane będą niezauważalne. Co jednak ważniejsze, są niezawodne i nowocześnie wykonane. Nie tylko pod względem technologii, ale i designu.

Centrale sterujące oferowane przez Philips Hue pozwolą Ci na stworzenie unikalnego, dopasowanego do Twoich potrzeb systemu oświetlenia domowego. Produkty dadzą Ci wiele możliwości w zakresie sterowania – na przykład za pomocą głosu, a także przy użyciu inteligentnych systemów pozwalających na zaprogramowanie urządzeń. Możesz swobodnie rozszerzać system oświetlenia domowego o kolejne żarówki, aż stworzysz inteligentną sieć oświetlenia we wszystkich pomieszczeniach. Centrale pozwalają na połączenie z internetem i zarządzenie dzięki aplikacji Hue.

Dostępne w systemie Philips Hue czujniki ruchu sprawią, że już nigdy nie będzie potrzeby szukać po ciemku włącznika światła. Te niewielkie urządzenia, które samodzielnie zaprogramujesz, po wychwyceniu ruchu włączą światło w wybranym pomieszczeniu. To nie tylko wygodne, ale również bezpieczne rozwiązanie, które jeszcze bardziej poprawi komfort codziennego życia w domu czy mieszkaniu, ale również pomieszczeniu gospodarczym i biurze. Produkty są niezawodne i trwałe. Ponieważ są niewielkie, odpowiednio zainstalowane nie będą zwracały uwag osób trzecich.

Loading...
Żarówka LED Philips Hue White Ambiance GU10 5,5 W 250 lm
Sprawdź
Loading...
Żarówka LED Philips Hue White and Color Ambiance E14 6,5 W 470 lm
Sprawdź
Loading...
Mostek Philips Hue
Sprawdź
Loading...
Zestaw startowy Philips Hue White and Color Ambiance
Sprawdź

Inteligentne oświetlenie to przyszłość, którą stworzysz wraz z Philips Hue. Światło w każdym pomieszczeniu może być dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Ustawiaj, zmieniaj, programuj – stwórz spójny system zintegrowanego oświetlenia LED. Postaw na nowoczesność i energooszczędność!