Smart Home

Smart rozwiązania Somfy do mieszkań, domów i budynków użyteczności publicznej od ponad 50 lat wpływają na poprawę komfortu życia milionów użytkowników na całym świecie. Przyjazne w obsłudze, podnoszące poziom komfortu i bezpieczeństwa, a także energooszczędne - nasze innowacyjne produkty pozwalają na zautomatyzowanie i zdalne sterowanie bramami, roletami, zasłonami, markizami, pergolami, oświetleniem i ogrzewaniem.

W swoim portfolio firma Somfy posiada ponad 2000 opatentowanych rozwiązań. Każdy użytkownik może dodawać urządzenia kolejno jak puzzle, tworząc swój indywidualny smart ekosystem. Wszystko połączone jest w jednej inteligentnej centrali i zarządzane zdalnie przy pomocy aplikacji w smartfonie.

Główną misją Somfy jest tworzenie produktów niezawodnych i zgodnych z ideą zrównoważonego rozwoju, których użytkowanie wpływa na poprawę warunków życia. Opracowujemy rozwiązania dostępne dla różnych grup odbiorców, odpowiadające na ich potrzeby dziś i w przyszłości.

Centrala TaHoma® switch

Łatwe i wygodne  zarządzanie domem

Smart centrala, która pozwala podłączyć urządzenia domowe i zarządzać nimi na trzy sposoby. Możesz korzystać z dedykowanej aplikacji, sterować głosem lub przyciskami na centrali.

Dostosuj każdy przycisk do własnych potrzeb, aby tworzyć scenariusze odpowiadające Twoim codziennym czynnościom.

Bramy wjazdowe i garażowe

Przekonaj się, jak wygodnie możesz wjechać na swoją posesję i zaparkować auto, jeśli wyposażysz bramę wjazdową i garażową w odpowiednio dobrane napędy. To zwiększy poziom bezpieczeństwa Twojego domu i jednocześnie podniesie komfort ich użytkowania. 

Wideodomofony

Zabezpiecz dostęp do domu poprzez wybór odpowiedniego do Twoich potrzeb  wideodomofonu. Zawsze możesz zobaczyć, kto stoi przy furtce i otworzyć ją bez wychodzenia na zewnątrz.

Kamery i alarmy sterowane z poziomu smartfona

W ofercie Somfy znajdują się nowoczesne kamery i alarmy do monitoringu i zabezpieczenia Twojego domu, ogrodu czy posesji. Dzięki rozwiązaniom sterowanym z aplikacji w smartfonie możesz w każdej chwili sprawdzić, co dzieje się w monitorowanych przestrzeniach i być spokojnym w czasie urlopu czy delegacji. 

Kiedy jesteś w pracy możesz na żywo podejrzeć, co porabiają Twoje dzieci, kiedy wcześniej wrócą ze szkoły, czy też sprawdzić jak Twój ukochany pupil spędza dzień podczas Twojej nieobecności.

Ogrzewanie i oświetlenie

Dzięki połączonemu ogrzewaniu i oświetleniu możesz zaoszczędzić i zwiększyć swój komfort. Stwórz przytulną atmosferę i wnętrze, które Ci odpowiada!

Loading...
Napęd do bramy dwuskrzydłowej Somfy Essential
Sprawdź
Loading...
Otwarcie bez pilota Somfy przewód wyłącznik kluczyk On/Off
Sprawdź
Loading...
Lampa migająca ostrzegawcza Somfy 10 W
Sprawdź
Loading...
Radio uniwersalne do automatów Somfy bez drogi RTS
Sprawdź

Wyposażenie domu czy mieszkania w alarm jeszcze kilka lat temu było uważane za luksus - dziś jest to niemal konieczność. Jeśli dodatkowo zależy nam na tym, by system współgrał z naszą instalacją inteligentnego domu i można nim było sterować przez smartfona, wybór jest prosty - Somfy. Zobacz, co warto wiedzieć o tym systemie alarmowym!