Produkty

Odkurzacz warsztatowy MacAllister z filtrem wodnym

Kliknij aby powiększyć

Odkurzacz warsztatowy MacAllister z filtrem wodnym

Marka: MacAllister

Marka: MacAllister

Kod: 214993

|
 • funkcja dmuchawy
 • akcesoria w zestawie
 • do odkurzania na mokro i na sucho
Do sprzątania warsztatu lub pomieszczeń po remontach idealnie sprawdzi się odkurzacz warsztatowy MacAllister z filtrem wodnym. Jest to produktu umożliwiający odkurzanie na mokro i na sucho. W zestawie otrzymujesz również niezbędne akcesoria – wąż, filtr bawełniany, torbę tekstylną oraz zestaw szczotek. Na produkt udzielana jest gwarancja na okres trzech lat.
Wszystko na raty.
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

38 cm

Wysokość opakowania

87 cm

Szerokość opakowania

40 cm

Waga brutto

14 kg

Wymiary produktu

wys. 87 x szer. 40 cm

Długość kabla

4,5 m

Pojemność w litrach

38 l

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

prace porządkowe

Moc maksymalna

1400 W

Wydajność

1,8 m3/min

Maksymalne podciśnienie

18 kPa

Zawartość zestawu

wąż dł. 2,5 m, filtr bawełniany, torba tekstylna, metalowa rura teleskopowa, szczotka do podłóg, ssawka szczelinowa

Parametry indywidualne

Marka

MacAllister

Gwarancja

2 lata

Informacje dodatkowe

wyposażony w funkcję dmuchawy; posiada wbudowaną regulację siły ssącej a także gniazdko do podpięcia elektronarzędzia

Nr referencyjny

MSWVP20L-WF
Szukasz odkurzacza, którym posprzątasz bez problemu wnętrze domu, a także przydomowy warsztat czy garaż? Naszą propozycją dla Ciebie jest odkurzacz warsztatowy MacAllister z filtrem wodnym o pojemności 40 litrów. Model wyposażony jest w funkcję dmuchawy. Dzięki temu uporasz się również bez problemu ze sprzątaniem podjazdu. Przy jego pomocy oczyścisz ścieżki ogrodowe z opadłych liści. Odkurzacz warsztatowy MacAllister z filtrem wodnym 40 l pozwala na odkurzanie na dwa sposoby. Możesz sprzątać na sucho lub na mokro. Do urządzenia dołączony jest zestaw niezbędnych akcesoriów. Wśród nich znajdziesz komplet końcówek, rurę teleskopową, a także worek i filtr. Na produkt udzielana jest trzyletnia gwarancja. Zobacz też inne nasze odkurzacze warsztatowe i przemysłowe.
Ocena
4 komentarze
15.03.2020
Nie polecam, nie wiedziałem że do zbiornika na wodę nie należy wlewać wody. Zbiornik koroduje w takim tempie, że wygląda jakby go "kornik blacharz" podziurkował.
Jeśli chodzi o kwestię ssania, to bardzo ważne jest ułożenie worka (potrafi podejść pod otwór ssawny i się przyblokować), jeśli się zrobi to poprawnie to odkurzacz działa prawidłowo z wyjątkiem nieszczęśliwego zbiornika na wodę.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za komentarz. Przykro nam, jeśli odkurzacz nie spełnił Pańskich oczekiwań. Uprzejmie przypominamy, że jeśli produkt uległ awarii, mimo zastosowania się do instrukcji jego użytkowania, może Pan złożyć reklamację udając się do dowolnego sklepu Castorama na terenie kraju.

22.02.2020
Beznadziejny, nie nadaje się do gładzi, proces mycia fatalny
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za pozostawioną opinie. Jest nam niezmiernie przykro, jeśli produkt nie spełnił Pana oczekiwań i nie sprawdził się podczas pracy. Zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą fachowym z działu Narzędzia, który udzieli wszelkich wskazówek na temat tego, co należy zrobić, by proces mycia urządzenia był jak najbardziej przystępny i komfortowy, a samo użytkowanie przyjemne i skuteczne. Z naszym specjalistą można skontaktować się drogą telefoniczną, dzwoniąc bezpośrednio na dział, jak również osobiście odwiedzając wybrany przez siebie sklep. Zachęcamy do skorzystania z najdogodniejszej dla Pana możliwości.

17.01.2020
Dramat a nie odkurzacz. Mała moc ssania, do gładzi się nie nadaje. W dodatku filtry przepuszczają pył.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za pozostawienie komentarza. Przykro nam, jeśli produkt nie spełnił Pańskich oczekiwań i nie sprawdził się podczas pracy. Zachęcamy serdecznie do konsultacji z doradcą fachowym na dziale Narzędzia, który chętnie podpowie, w jaki sposób najwydajniej użytkować ten artykuł i na jakich polach najlepiej sprawdzi się on podczas pracy. Z naszym specjalistą można skontaktować się na dwa sposoby: odwiedzając wybrany przez siebie sklep osobiście lub kontaktując się z nim drogą telefoniczną, dzwoniąc bezpośrednio na dział. Przypominamy jednocześnie, że w przypadku produktów objętych gwarancją, naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji, co można zrobić w dowolnym sklepie Castorama na terenie całego kraju.

25.09.2019
Nie polecam odkurzacza, po jednym remoncie w domu zaczął się psuć i już dwa razy byłem na serwisie oczywiście czas oczekiwania 2 tygodnie i nadal nie działa jak należy. Ponadto są fatalne w utrzymaniu czystości i rdzewieje od wody. Strata pieniędzy i to wcale nie małych jak na odkurzacz przemysłowy.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Przykro nam jeśli spotkała Pana taka sytuacja i odkurzacz nie spełnił Pana oczekiwań. Przypominamy o możliwości złożenia reklamacji w dowolnej Castoramie. Jednocześnie zachęcamy do rozmowy z pracownikiem w sklepie, który chętnie pomoże dobrać odkurzacz najbliżej odpowiadający wymaganiom.

 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Jaki odkurzacz wybrać do domu i warsztatu?

 • Narzędzia i artykuły

  Jak wybrać odkurzacz przemysłowy?

 • Narzędzia i artykuły

  Dom czysty jak łza - odkurzacze piorące i przemysłowe

Ocena i komentarz dla:

Odkurzacz warsztatowy MacAllister z filtrem wodnym