Produkty

Pilarka tarczowa MacAllister 185 mm 1500 W

Kliknij aby powiększyć

Pilarka tarczowa MacAllister 185 mm 1500 W

Marka: MacAllister

Marka: MacAllister

Kod: 214882

|
 • zapewnia precyzyjne i mocne cięcia
 • blokada wrzeciona umożliwia łatwą wymianę tarczy
 • przełącznik blokady aktywacji zapobiega przypadkowemu uruchomieniu
Pilarka tarczowa MacAllister jest produktem, który wykorzystasz podczas wielu prac remontowych. Zapewnia precyzyjne i mocne cięcia, które nie wymagają poprawek. Blokada wrzeciona sprawi, że tarczę wymienisz w bezpieczny, prosty i szybki sposób. Dzięki temu, że sprzęt został wyposażony w przełącznik blokady aktywacji, zapobiega on przypadkowemu uruchomieniu się pilarki. Zobacz także inne modele pilarek.
Wszystko na raty.
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

wys. 23,8 x dł. 34 x szer. 24,5 cm

Długość opakowania

27.5 cm

Wysokość opakowania

19 cm

Szerokość opakowania

38.5 cm

Waga brutto

4.8 kg

Średnica tarczy

190 mm

Długość kabla

2,5 m

Parametry techniczne i użytkowe

Prędkość obrotowa

5000 obr./min

Obszary zastosowania

cięcie drewna

Liczba zębów

24

Maksymalna głębokość cięcia przy 45°

45 mm

Maksymalna głębokość cięcia przy 90°

66 mm

Moc nominalna

1500 W

Zawartość zestawu

pilarka, tarcza

Napięcie

220 - 240 V

Średnica otworu mocującego tarczy

16 mm

Parametry indywidualne

Marka

MacAllister

Informacje dodatkowe

prowadnica laserowa

Gwarancja

2 lata

Nr referencyjny

MSCS1500
Pilarka tarczowa MacAllister 185 mm 1500 W została przez producenta wyposażona w funkcję blokady wrzeciona. Będziesz mógł dzięki temu szybko i bezpiecznie wymienić tarczę. Przełącznik blokady aktywacji zapewni Ci dodatkowe bezpieczeństwo oraz zapobiegnie przypadkowemu uruchomieniu. Pilarka tarczowa MacAllister to niezbędnik każdego majsterkowicza. Będziesz mógł ją wykorzystać w wielu pracach remontowych, stolarskich oraz ciesielskich. Skutecznie przetniesz deski oraz innego rodzaju materiały. Między innymi będziesz mógł zaprojektować, a potem zbudować meble według własnego projektu. Sprawdź również inne sprzęty, które przygotowaliśmy dla Ciebie w tej kategorii. Już dziś wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie!
Ocena
2 komentarze
15.03.2020
Potwierdzam słowa Jacka. Regulacja cięcia zrobiona z plasteliny i po pierwszym użyciu się wygieła Jakość wykonania bardzo marna. Jeśli ktoś nie chce się denerwować to lepiej dopłacić do markowego sprzętu. Ja żałuję zakupu bo jedyne do czego się przydała to do cięcia OSB. Poza tym sprzętu bezużyteczny z uwagi na brak precyzji. Drugi raz bym jej nie kupił.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią. Przykro nam, jeśli spotkała Pana opisana sytuacja. Przypominamy, że może Pan skorzystać z przysługującego wszystkim naszym Klientom prawa do złożenia reklamacji w dowolnym sklepie Castorama na terenie kraju. Dołożymy starań, aby rozpatrzyć Pańskie zgłoszenie najszybciej, jak to możliwe.


 

23.08.2019
Bardzo słaba jakość wykonania pilarki. Silnik dziala z wyczuwalnym oporem, osłona tarczy lata na wszystkie strony (słabo rozwiązane mocowanie), dźwignie do regulacji kąta i głębokości z tak cienkiej blachy, ze powyginalem je przy pierwszym użyciu...
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za tę opinię. Przykro nam, jeśli spotkała Pana taka sytuacja, a pilarka tarczowa nie spełniła Pana oczekiwań. Sugerujemy konsultację z jednym z naszych fachowych doradców, który opisze jak odpowiednio użytkować sprzęt oraz odpowie na istotne pytania w kwestii korzystania z pilarki.

 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Piły i pilarki – rodzaje i zastosowanie

 • Narzędzia i artykuły

  Jakie narzędzia będą niezbędne do obróbki drewna?

 • Narzędzia i artykuły

  Wyrzynarki i pilarki – jak ich używać?

Ocena i komentarz dla:

Pilarka tarczowa MacAllister 185 mm 1500 W