Produkty

Maska przeciwpyłowa Site filtr P3

Kliknij aby powiększyć

Maska przeciwpyłowa Site filtr P3

Marka: Site

Marka: Site

Kod: 211639

|
Dostępna tutaj maska przeciwpyłowa to produkt dla profesjonalistów oraz majsterkowiczów. Korzystając z tego wyrobu ochronisz wzrok oraz drogi oddechowe, eliminując wdychanie pyłu i ryzyko uszkodzenia oczu przez odłamki. Produkt jest przystosowany do pracy ze szkłem, betonem, a także drewnem i materiałami drewnopodobnymi.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Poziom ochrony: F P3

Parametry logistyczne

Długość opakowania

11 cm

Wysokość opakowania

17 cm

Szerokość opakowania

18.5 cm

Waga brutto

0.3 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

ochrona oczu przed uszkodzeniem odpryskami ciał stałych z UV

Poziom ochrony

F P3

Parametry indywidualne

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Marka

Site

Typ/rodzaj

soczewki przydymione

Nr referencyjny

AGE130-201-171-CAP

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

plastik
Maska przeciwpyłowa to wyrób polecany osobom pracujących na budowach i w warsztatach. Produkt chroni użytkownika wykonującego cięcie drewna i materiałów drewnopodobnych, szkła czy betonu. Maska składa się z solidnych gogli oraz filtrów przeciwpyłowych. Dzięki takiej budowie wyrób zabezpiecza jednocześnie oczy i drogi oddechowe przed odłamkami oraz wdychaniem pyłu. Powierzchnia okularów jest odporna na płyny oraz powstawanie zarysowań. Odłamki oraz kładzenie gogli w warsztacie nie spowodują zniszczenia ich powierzchni. Okulary ze względu na duży rozmiar pozwalają na noszenie pod nimi zwykłych szkieł korekcyjnych. Zapewniają również szeroki kąt widzenia, przydatny podczas pracy. W naszej ofercie dostępny jest szeroki wybór gogli ochronnych.
Ocena
1 komentarz
18.01.2020
Maska wykonana ok, ale do mojej twarzy nie pasuje, po minucie cala szybka zaparowana, nie ma możliwości lepszego dopasowania maski do twarzy, wiec ja osobiscie nie polecam. Pieniądze wydane w błoto.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za ocenę. Cieszymy się, że wykonanie maski spełniło Pana(i) oczekiwania, tym bardziej przykro nam, jeśli okazała się ona nie pasować do Pana(i) twarzy. Zachęcamy do konsultacji kwestii doboru odpowiedniej maski z jednym z naszych doradców fachowych. Dołoży on wszelkich starań, aby pomóc Panu(i) odnaleźć maskę najlepiej pasującą do Pana(i) twarzy.

 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Bezpieczeństwo podczas pracy z drewnem

 • Narzędzia i artykuły

  Jak dobrze zabezpieczyć się podczas pracy?

 • Narzędzia i artykuły

  Jak zapewnić bezpieczeństwo w warsztacie

Ocena i komentarz dla:

Maska przeciwpyłowa Site filtr P3