Produkty

Dorota Inspiruje – Im więcej, tym weselej, czyli metamorfoza dziecięcego królestwa

Brytyjczycy zwykli mawiać: im nas więcej, tym weselej (the more the merrier). Pojawienie się nowego członka rodziny to z jednej strony wielka radość, z drugiej konieczność reorganizacji mieszkania

Młode małżeństwo z dwójką dzieci chciałoby odzyskać dla siebie salon, będący jednocześnie ich sypialnią. Co powinni zrobić? Ponieważ ich lokum to standardowe M3, rozwiązanie jest tylko jedno – kilkumiesięczny Leon zamieszka w pokoju siostry.

ZOBACZ METAMORFOZĘ W 360°

Jak jednak sprawić, by przeprowadzka brata nie była dla dziewczynki zmianą na gorsze? Rewolucję w życiu małej księżniczki, rządzącej dotąd we własnym różowym królestwie, na pewno osłodzi realizacja jej wielkiego marzenia.

Nowe łóżko pozwoli jej każdego dnia bujać w obłokach. Ponadto, pomimo niewielkiej przestrzeni w pokoju, obie pociechy będą miały swoje własne strefy. Ich wspólne dorastanie może być więc wspaniałą przygodą, a nie wiecznym konfliktem o terytorium.

W odcinku dowiecie się również, jak łatwo można tworzyć meble na wymiar bez warsztatu stolarskiego, czym różni się sklejka od płyty OSB, a także… co szafki i relingi kuchenne robią poza kuchnią. I wreszcie najważniejszego – czy dobrze przeprowadzony remont może sprawić, że zarówno rodzice, jak i dzieci zyskają własną, niezależną przestrzeń.