Produkty

Południowa Francja w polskiej sypialni

Wyprowadzka dorosłego dziecka od rodziców wcale nie musi być dla nich smutnym wydarzeniem. W końcu to okazja do przeżycia drugiej młodości, a także zyskania dodatkowej przestrzeni.

Zamiast tworzyć ze starego pokoju latorośli niepotrzebne muzeum, najlepiej przeznaczyć go na własne potrzeby. W końcu w niewielkim mieszkaniu każdy metr kwadratowy jest na wagę złota.

ZOBACZ METAMORFOZĘ W 360°

Na taki właśnie krok zdecydowała się bohaterka, której dorosła córka wyfrunęła już z rodzinnego gniazda. Opuszczony przez nią pokój ma stać się teraz wygodną sypialnią dla mamy.

To będzie jednak wymagać zmiany klimatu pokoju: z nieco przytłaczającego królestwa nastolatki w kobiece, miękkie i przytulne wnętrze – idealne do wypoczynku.

Dorota stworzy taką właśnie atmosferę, inspirując się stylem prowansalskim oraz Hampton.

Jeśli te nazwy Wam niewiele mówią, koniecznie zobaczcie, jak idealnie nadają się one do wykreowania absolutnie ujmującej sypialni.

Oglądając ten odcinek, przekonacie się, że ducha południowej Francji możemy przywołać za pomocą najprostszych środków: farby, tapety czy listew dekoracyjnych. Jeszcze tylko kilka dodatków i oto mamy wnętrze, które z powodzeniem mogłoby trafić na łamy magazynu wnętrzarskiego.

Jeśli i Ty chcesz odpoczywać w sypialni wprost stworzonej do relaksu ─ do dzieła!