Produkty

Kuchnia otwarta na świat

Fani Harry’ego Pottera poszukują na dworcu peronu 9¾, Dorota zaś musiała odnaleźć w bloku piętro 8½. Tam właśnie znajduje się mieszkanie bohaterów tego odcinka, a w nim kuchnia rozmiarów… niewielkiej windy.

Z trudem mieści więcej niż trzy osoby, a korzystanie z niej to nie lada wyzwanie ─ nie tylko ze względu na maleńkie gabaryty, ale i brak wentylacji. W czasie gotowania temperatura i wilgotność szybko osiągają wartości tropikalne, a mieszkańcy preferują jednak bardziej umiarkowaną strefę klimatyczną.

ZOBACZ METAMORFOZĘ W 360°

Idealnym rozwiązaniem okazało się uwolnienie pomieszczenia od zbędnych ścian. Kuchnia stała się przestronna, a dzięki prostym zabiegom Doroty pięknie zgrała się w spójną, przestronną całość z salonem.

Czy problemem nie będą roznoszące się po mieszkaniu zapachy kuchenne? Spokojnie, wydajny i do tego piękny okap będzie bardzo skutecznym rozwiązaniem.

Dosyć nieoczekiwane zastosowanie znajdzie w projekcie ulubiony produkt Doroty ─ farba tablicowa. Jej głęboka czerń będzie wspaniale kontrastować z lśniącą bielą lakierowanych frontów.

Chcecie dowodu, że maleńką kuchnię da się zaaranżować korzystając z dostępnych od ręki rozwiązań? Zapraszamy do oglądania!