Produkty

Mieszarka MacAllister 1300 W

Kliknij aby powiększyć

Mieszarka MacAllister 1300 W

Marka: MacAllister

Marka: MacAllister

Kod: 202649

|
Mieszarka marki MacAllister to produkt, który będzie Ci niezwykle przydatny w trakcie prowadzenia prac budowlanych i wykończeniowych. Mieszarka służy do mieszania farb, klejów i lekkich zapraw murarskich. Dzięki niej idealnie połączysz składniki mieszaniny i uzyskasz właściwą konsystencję przygotowywanych produktów. Urządzenie jest zaopatrzone w dwuręczny uchwyt, dzięki czemu jest wygodne w użytkowaniu.

Darmowa dostawa kurierem

Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Długość opakowania

32.5 cm

Wysokość opakowania

23 cm

Szerokość opakowania

32.5 cm

Waga brutto

6.75 kg

Długość kabla

3 m wtyczka VDE

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

mieszanie farb, klejów i lekkich zapraw murarskich

Liczba biegów

1

Moc maksymalna

1300 W

Prędkość obrotowa

800 obr./min

Napięcie

220 - 240 V

Parametry indywidualne

Marka

MacAllister

Rodzaj uchwytu

dwuręczny

Gwarancja

2 lata

Nr referencyjny

MSPM1300
Oferowana tutaj mieszarka sprawdzi się podczas prac remontowo-budowlanych. Wykorzystując to urządzenie, ułatwisz sobie sporządzanie różnych mieszanek i sprawisz, że mieszaniny będą gładkie i gotowe do rozprowadzenia. Podstawowym przeznaczeniem mieszarki jest użycie jej do sporządzania lekkich zapraw murarskich. Dzięki temu zaprawa zostanie zmieszana dokładnie w krótkim czasie, a ty unikniesz zbędnych przerw w pracy. Mieszarka będzie przydatna również do mieszania farb z rozpuszczalnikami lub barwnikami. Dwuręczny uchwyt sprawia, że urządzenie prowadzi się pewnie, mając pełną kontrolę nad kierunkiem poruszania się mieszadła. W sklepach Castorama oferujemy wiele narzędzi przydatnych podczas prac budowlanych i wykończeniowych.
Ocena
10 komentarzy
23.06.2020
Kupiłem na szybko gdy padło mi moje stare na robocie. Mam je do dzisiaj a minęły ze 3 lata i dalej miesza. Faktycznie wolny rozruch ale można się przyzwyczaić. Jak za takie pieniądze to jakość/cena rewelacja :)
07.06.2020
Mieszadło bardzo dobre, wytrzymało ponad 5 lat cięzkich prac na budowach. Dalej pracuje bez zadyszki. Polecam wszystkim!
25.02.2020
Używam od 5 lat. Rzadko, ale intensywnie. Niezniszczalni sprzęt. Polecam.
26.01.2020
Polecam
Miesiąc intensywnego użytkowania, działa bez zarzutu. Gipsy, wylewki kleje do płytek, płyt karton-gips miesza się bezproblemowo. Po prostu bajka. Można mieszać worek kleju na raz takie prace nie robią na maszynie wrażenia. Mam nadzieje że wylewki samopoziomujące, które na nią czekają będzie się przyjemnie mieszało. Powolny start jak najbardziej uzasadniony w tego typu maszynie. Płynna regulacja prędkości pozwala na odpowietrzenie gipsów.
Mam nadzieję że będzie długo służyć. :)
22.01.2020
zakupiona 19,10,2018 r.
Dzisiaj padła , szczotki ponad 1,5 cm , prąd na szczotkach i pierścieniach jest a ruszyć nie chce . Czyli wirnik nie dał rady ale jak dotąd sprzęt extra działał aż miło warte polecenia .
Maciej .
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za Pańską opinię. Miło nam czytać, że mieszarka spełniła Pana oczekiwania w zakresie jej użytkowania. :) Przykro nam jednak, jeśli odmówiła posłuszeństwa. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z wybranym sklepem Castorama, gdzie może Pan złożyć reklamację urządzenia, aby służyło Panu równie dobrze jeszcze przez długi czas. :)

03.11.2019
Sprzęt NIEZNISZCZALNY! Używam go już trzeci rok bez najmniejszych problemów. Na początku trochę irytował powolny rozruch urządzenia ale po jakimś czasie uznałem to za wielki plus (już nie wkręce przewodu w mieszadło xD) Kleje gipsowe, gipsy, wylewki, kleje do dociepleń miesza bez żadnych problemów. Kilkadziesiąt ton przemieszanego materiału nie robi na nim żadnego wrażenia. Zdecydowanie POLECAM!
11.04.2019
Po ponad 2 latach użytkowania przez zemnie nadal działa i ma się dobrze jeszcze pohodzi kilka ładnych lat
03.02.2019
Mam już miesiąc mieszadlo i jest ok
21.03.2018
Bardzo dobre polecam
18.02.2018
Sprzęt porządny daje radę przy mieszaniu klejów i wylewek polecam
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Urządzenia ciśnieniowe – podział i funkcje

 • Budowa

  Zaprawy wyrównujące i samopoziomujące – wybór i wykonanie

 • Budowa

  Instrukcja wideo - jak przygotować wylewkę wewnętrzną

Ocena i komentarz dla:

Mieszarka MacAllister 1300 W