Produkty

Minipalisada 6 x 30 cm

Kliknij aby powiększyć

Minipalisada 6 x 30 cm

Kod: 655814

|
Możesz w łatwy sposób osłonić swój ogródek za pomocą minipalisady. Stanowi ona estetyczne obrzeże dla grządek i rabat, jednocześnie ochraniając je od innej roślinności i zwierząt. Wyznaczy teren, który chcesz odgraniczyć również od aktywności dzieci. Minipalisada jest wykonana z drewna, co sprawia, że jest trwała i wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Dostawa kurierem w sobotę

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

6 x 30 cm

Długość opakowania

30 cm

Wysokość opakowania

6 cm

Szerokość opakowania

6 cm

Waga brutto

0.5 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

ogród, działka

Impregnacja

nie

Parametry indywidualne

Nr referencyjny

101

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania produktu

drewno

Kolor producenta

naturalny
Do estetycznego i funkcjonalnego wyznaczania rabat czy grządek w ogrodzie możesz wykorzystać minipalisadę. Za jej pomocą utworzysz estetyczny płotek, który ograniczy przenikanie chwastów i ochroni ozdobne rośliny przed mniejszymi zwierzętami, takimi jak psy. Minipalisadę możesz zastosować zarówno w prywatnym ogrodzie, jak i przestrzeniach publicznych – parkach, skwerach czy zielonych terenach rozmaitych budynków. Za jej pomocą wyznaczysz kwietnik, co pozwoli skutecznie zapobiec deptaniu roślin. Minipalisadę wykonano z litego drewna, dzięki czemu prezentuje się estetycznie i wykazuje dużą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Możesz ją zaimpregnować i wykończyć w dowolny sposób – powlec lakierem bezbarwnym czy pomalować na ulubiony kolor.
Ocena
2 komentarze
27.06.2017
a mi się lepiej podobają takie pojedyncze, bo dają większe możliwości - można ogrodzić takie kształty i długości jakie się chce.
22.08.2015
chyba jednak bardziej opłaca się kupić gotową palisadę z kilku słupków, bo jak człowiek ma to wpijać pojedynczo w ziemię to się nieźle umęczy. polecam tylko do uzupełniania gotowych palisad.
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Podział małego ogródka przy domu na strefy – jak to zrobić?

 • Ogród

  Jak umocnić brzegi alejek i kwiatowych rabat?

 • Ogród

  Palisady ogrodowe – inspirujący i dekoracyjny beton

Ocena i komentarz dla:

Minipalisada 6 x 30 cm