Produkty

Mozaika Elida 6 Arte 30 x 30 cm biała

Kliknij aby powiększyć

Mozaika Elida 6 Arte 30 x 30 cm biała

Marka: Arte

Marka: Arte

Kod: 411803

|
Mozaikę Elida zamontujesz na ścianach wewnętrznych, w celu atrakcyjnego wykończenia powierzchni. Sprawdzi się znakomicie w takich pomieszczeniach jak łazienka i toaleta, a także w zestawieniu z glazurą i dekorami pochodzącymi z tej samej linii. Mozaika została wykonana z wysokiej jakości ceramiki, dlatego z pewnością posłuży Ci w dobrej formie przez długi czas.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Długość opakowania

10 cm

Wysokość opakowania

30.7 cm

Szerokość opakowania

30.5 cm

Waga brutto

9.9 kg

Grubość płytki

8 mm

Wymiary płytki

30 x 30 cm

Ilość m2 w opakowaniu

nie dotyczy

Liczba sztuk w opakowaniu

1

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz budynków

Parametry indywidualne

Marka

Arte

Seria

Elida

Pochodzenie

Polska

Gwarancja

5 lat

Nr referencyjny

MS-03-648-0300-030

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

ceramika

Kolor producenta

biały

Skala połysku

połysk
Mozaika pochodząca z serii Elida to produkt, który znajdzie zastosowanie podczas prowadzonych przez Ciebie prac remontowych lub wykończeniowych. Zamontujesz ją na ścianie w łazience lub toalecie, w celu urozmaicenia aranżacji. Szczególnie dobry efekt uzyskasz, jeśli dobierzesz do niej inne płytki pochodzące z tej samej linii. W rezultacie otrzymasz kompletną aranżację, a wszystkie elementy dekoracyjne i wykończeniowe będą do siebie idealnie pasować. Dostępna tu mozaika została wykonana z wysokiej jakości ceramiki, co sprawia, że jest ona trwała i wytrzymała. W rezultacie możesz być pewny nie tylko jej atrakcyjnego wyglądu, ale także skutecznego zabezpieczenia wykańczanej powierzchni przed wilgocią. Mozaika ma delikatne wzornictwo oraz kremowy kolor, dlatego będzie prezentować się wspaniale w klasycznych wnętrzach np. w otoczeniu dodatków w kontrastowych kolorach.
Ocena
5 komentarzy
21.05.2017
Uwielbiam mozaiki, a ta jest tak piękna, że wykończę nią i ścianę w kuchni i w łazience
13.06.2017
Fajne zestawienie z białymi lub szarymi płytkami! Mozaika na 10/10
21.05.2017
Białe płytki na ścianie i ta mozaika jako wykończenie obudowy wanny! Rewelacja
14.04.2017
Mozaika jest zabezpieczona folią ochronną, która ułatwia układanie, więc ściąga się ja już na ścianie. Po ściągnięciu folii na płytkach było mnóstwo rysek. Nie polecam. Całą seria Elida ma skłonność do pękania szkliwa.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Płytki produkowane w dziale produkcji podstawowej sprawdzane są pod kątem pękania szkliwa podczas badania odporności na szok termiczny PN-EN ISO 10545-9. Badanie normowe wykonuje się w temperaturze 145°C (w przypadku tych płytek badanie wykonywane jest w temperaturze 185°C i 205°C). Producent podczas tego badania nie odnotował pęknięć szkliwionej powierzchni. Producent wykonuje również badanie w autoklawie, gdzie sprawdza pęknięcia włoskowate powierzchni szkliwionych PN-EN ISO 10545-11. Polska Norma wskazuje, żeby podczas tego badania poddać płytkę działaniu pary wodnej i ciśnienia 5 bar (płytki te poddawane są działaniu pary wodnej i ciśnienia 7 bar). W tym badaniu producent również nie odnotował pęknięć powierzchni szkliwionej. Jeżeli chodzi o porysowaną powierzchnię to prawdopodobną przyczyną mogło być niewłaściwe ułożenie płytek (np. w wyniku przekroczenia czasu schnięcia lub nadmiernego użycia kleju). Płytki objęte są gwarancją, w związku z czym może Pani złożyć reklamację w sklepie.

02.06.2016
ładna mozaika. kolor świeży, jest połysk, jest efekt
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Ściana i podłoga w mozaice - krok po kroku

 • Wykończenie

  Rodzaje płytek. Przewodnik po stylach i wzorach

 • Wykończenie

  Mozaika w łazience – estetyka w różnych odsłonach

Ocena i komentarz dla:

Mozaika Elida 6 Arte 30 x 30 cm biała