Produkty

Mozaika Elida 5 Arte 30 x 30 cm niebieska

Kliknij aby powiększyć

Mozaika Elida 5 Arte 30 x 30 cm niebieska

Marka: Arte

Marka: Arte

Kod: 411802

|
Niebieska mozaika z serii Elida to materiał wykończeniowy, który znajdzie zastosowanie podczas remontu Twojej łazienki lub toalety. Atrakcyjna płytka dekoracyjna wykonana z wysokiej jakości ceramiki nie tylko urozmaici aranżację wnętrza, ale także skutecznie zabezpieczy podłoże przed wilgocią. Produkt będzie prezentował się szczególnie dobrze w zestawieniu z innymi płytkami pochodzącymi z tej samej linii.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Kolor producenta: niebieski

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Długość opakowania

10 cm

Wysokość opakowania

30.7 cm

Szerokość opakowania

30.5 cm

Waga brutto

9.9 kg

Grubość płytki

8 mm

Wymiary płytki

30 x 30 cm

Ilość m2 w opakowaniu

nie dotyczy

Liczba sztuk w opakowaniu

1

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz budynków

Parametry indywidualne

Marka

Arte

Seria

Elida

Pochodzenie

Polska

Gwarancja

5 lat

Nr referencyjny

MS-03-648-0300-030

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

ceramika

Kolor producenta

niebieski

Skala połysku

połysk
Oferowana tu mozaika to dekoracyjna płytka, którą zamontujesz na ścianach wewnątrz budynków. Najlepiej sprawdzi się w takich pomieszczeniach jak łazienka lub toaleta, ponieważ nie tylko atrakcyjnie wygląda, ale także skutecznie zabezpiecza wykańczane podłoże przed wilgocią. W rezultacie łazienka będzie prezentować się efektownie, a Twoje dzieci będą mogły chlapać do woli podczas kąpieli. Do wykonania mozaiki zastosowano wysokiej jakości ceramikę, dlatego produkt odznacza się trwałością. Sprawia to, że możesz być pewny, że posłuży Ci w niezmiennym, doskonałym stanie przez bardzo długi czas. Dostępny tu produkt ma atrakcyjny niebieski kolor i będzie prezentować się bardzo dobrze w aranżacji, w której nie brakuje dodatków w podobnej tonacji np. drobnych dekoracji, zasobników czy tekstyliów.
Ocena
5 komentarzy
13.06.2017
Fajne zestawienie z białymi lub szarymi płytkami! Mozaika na 10/10
21.05.2017
Białe płytki na ścianie i ta mozaika jako wykończenie obudowy wanny! Rewelacja
14.04.2017
Mozaika jest zabezpieczona folią ochronną, która ułatwia układanie, więc ściąga się ja już na ścianie. Po ściągnięciu folii na płytkach było mnóstwo rysek. Nie polecam. Całą seria Elida ma skłonność do pękania szkliwa.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Płytki produkowane w dziale produkcji podstawowej sprawdzane są pod kątem pękania szkliwa podczas badania odporności na szok termiczny PN-EN ISO 10545-9. Badanie normowe wykonuje się w temperaturze 145°C (w przypadku tych płytek badanie wykonywane jest w temperaturze 185°C i 205°C). Producent podczas tego badania nie odnotował pęknięć szkliwionej powierzchni. Producent wykonuje również badanie w autoklawie, gdzie sprawdza pęknięcia włoskowate powierzchni szkliwionych PN-EN ISO 10545-11. Polska Norma wskazuje, żeby podczas tego badania poddać płytkę działaniu pary wodnej i ciśnienia 5 bar (płytki te poddawane są działaniu pary wodnej i ciśnienia 7 bar). W tym badaniu producent również nie odnotował pęknięć powierzchni szkliwionej. Jeżeli chodzi o porysowaną powierzchnię to prawdopodobną przyczyną mogło być niewłaściwe ułożenie płytek (np. w wyniku przekroczenia czasu schnięcia lub nadmiernego użycia kleju). Płytki objęte są gwarancją, w związku z czym może Pani złożyć reklamację w sklepie.

02.06.2016
ładna mozaika. kolor świeży, jest połysk, jest efekt
21.05.2017
Uwielbiam mozaiki, a ta jest tak piękna, że wykończę nią i ścianę w kuchni i w łazience
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Ściana i podłoga w mozaice - krok po kroku

 • Wykończenie

  Mozaika w łazience – estetyka w różnych odsłonach

 • Wykończenie

  Rodzaje płytek. Przewodnik po stylach i wzorach

Ocena i komentarz dla:

Mozaika Elida 5 Arte 30 x 30 cm niebieska