icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Nakrętki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Nakrętki

Strzałka w prawo

Nakrętka sześciokątna mosiężna DIN 934 M5 1 szt.

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nakrętka sześciokątna mosiężna DIN 934 M5 1 szt.
0,58
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Nakrętka sześciokątna używana jest w połączeniach śrubowych, które są wyposażone w gwint zewnętrzny. Służy do zabezpieczania śrub w różnych branżach budowlanych, mechanicznych i stolarstwie. Element został wykonany z mosiądzu, który zapewnia ochronę antykorozyjną. Nakrętka jest łatwa w obsłudze – można ją zakręcać i odkręcać kluczem ręcznym lub elektrycznym.

  Cechy i zalety

  Nakrętka sześciokątna to łącznik połączenia gwintowego, który znajduje szerokie zastosowanie w budownictwie i naprawie maszyn. Produkt wykorzystywany jest w zewnętrznych połączeniach gwintowych. Element wykonany został z mosiądzu, dzięki czemu nie jest podatny na szkodliwe działanie czynników pogodowych, takich jak śnieg, deszcz i mróz. Nakrętkę możesz zastosować na przykład podczas naprawy sprzętów, budowania ogrodzeń czy remontu w domu. Element nakręcany jest na koniec trzonu śruby – w celu wzmocnienia połączenia możesz zastosować dodatkowo podkładkę w odpowiednim rozmiarze. W ofercie mosiężne nakrętki są dostępne w wielu rozmiarach, dzięki czemu z łatwością wybierzesz tę odpowiednią do swoich potrzeb. Oferta obejmuje też złącza wykonane ze stali nierdzewnej.

  • Wysoka odporność na korozję
  • Wykonana z dobrej jakości stopu mosiądzu
  • Gwint dobrej jakości

  Specyfikacja techniczna

  Liczba sztuk w opakowaniu1
  Typ opakowaniaszt.
  NormaDIN 934
  MateriałMosiądz
  Kod produktu3663602242635