Produkty

Narożnik aluminiowy 25 x 25 cm 3 mb

Kliknij aby powiększyć

Narożnik aluminiowy 25 x 25 cm 3 mb

Kod: 920771

|
 • profiluje narożnik ściany
 • odpory na uszkodzenia mechaniczne
 • idealnie zakrywa łączenia płyt na narożnikach ścian działowych
Narożnik wykonany z perforowanego aluminium służący do wykańczania suchych systemów zabudowy. Aluminium charakteryzuje się wysoką odpornością na rdzewienie, dzięki czemu może być użyte także w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Narożnik znakomicie dopasowuje się do każdej płyty, zapewniając ścianie prostolinijność i ładniejszy wygląd.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Długość elementu: 3 m

Parametry logistyczne

Długość opakowania

300 cm

Waga brutto

0.09 kg

Szerokość opakowania

2.5 cm

Wysokość opakowania

2.5 cm

Długość elementu

3 m

Grubość blachy

0,3 mm

Wymiary produktu

25 x 25 x 3000 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

budownictwo

Parametry indywidualne

Nr referencyjny

28NNNA025030

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

aluminium
Narożnik wykonany z aluminium służący do wykańczania suchych systemów zabudowy. Ponieważ aluminium zostało wcześniej perforowane, produkt jest prosty w montażu i dobrze przylega do płyt gipsowo-kartonowych. Aluminium jest również odporne na rdzewienie, dzięki czemu może być zastosowane w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak kuchnie czy łazienki. Plastyczność materiału zapewnia, że narożnik można łatwo dopasować do każdego kształtu płyty, bez ryzyka przypadkowego złamania jej. Zapewnia on prostoliniowość ściany i jej bardziej estetyczny wygląd. Dodatkowo pozytywnie wpływa on na wytrzymałość najbardziej wystających elementów ściany, chroniąc je przed uszkodzeniami mechanicznymi, obijaniem i odkształcaniem. Montaż jest bardzo prosty i wymaga zastosowania tylko kilku gwoździ.
Ocena
1 komentarz
01.07.2019
Kontowniki oferowane przez casto to jest jakiś dramat. Jestem ciekaw kto używa takich kontownikow, które wyginaja się od samego wiatru lub ciężaru własnego. Nie chcę mi się wierzyć że od tylu lat nie można było wprowadzić narożników dla fachowców. Osadzanie czegoś takiego jest czasochłonne i efekt końcowy zależy bardziej od umiejętności niż jakości samego towaru.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za tę opinię. Przykro nam, jeśli ten produkt nie spełnił Pana oczekiwań. Przypominamy, że w naszych sklepach istnieje możliwość zwrotu nieużytego towaru. Zachęcamy również do konsultacji z doradcą, który chętnie pomoże w kwestii dobrania odpowiednich do potrzeb kątowników. Pana spostrzeżenia zostaną również przekazane osobom odpowiedzialnym za jakość oferowanych w sklepie produktów celem ich sprawdzenia.

 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Najczęstsze błędy podczas tworzenia ścian działowych

 • Budowa

  Jak łatwo naprawić stłuczone narożniki

 • Budowa

  Skuteczne zabezpieczanie narożników ścian z płyt g-k

Ocena i komentarz dla:

Narożnik aluminiowy 25 x 25 cm 3 mb