Narzędzia i sprzęt

Narzędzia budowlane są nieodzowne w trakcie remontów, wykończeń, budowania i stawiania konstrukcji. Możesz zaopatrzyć się we wszystkie sprzęty, których potrzebujesz, w jednym miejscu – najbliższym markecie Castorama

Narzędzia i artykuły – wszystko, czego potrzebujesz

Narzędzia i artykuły to dział, w którym znajdziesz przede wszystkim narzędzia budowlane oraz te do majsterkowania w warsztacie i służące do najróżniejszych prac ogrodowych. Oprócz tego w sposób kompletny wyposażysz się w odzież ochronną i preparaty chemiczne, z którymi zachowanie czystości w gospodarstwie domowym zajmie Ci niewiele czasu.

Narzędzia ręczne do każdego domu

Podstawę wyposażenia każdego warsztatu, garażu i przechowywanej w domu skrzynki narzędziowej stanowią narzędzia ręczne oraz pomiarowe, z którymi nie tylko zmierzysz odległości, ale i zachowasz bezpieczeństwo w czasie rozbudowy instalacji elektrycznej. Oprócz detektorów, próbników i poziomic znajdziesz więc miarki i taśmy – wraz z narzędziami remontowo-budowlanymi przeprowadzisz dzięki ich użyciu remont szybki i efektywny zarazem, a jego efekty będą Ci towarzyszyły przez długi czas.

Narzędzia malarskie i metalowe niezbędne w czasie remontu

Remont polegający na odmalowaniu ścian wykonasz niewielkim nakładem sił, jeśli wybierzesz wydajne i trwałe narzędzia malarskie – czy będą to pędzle, czy pistolet natryskowy. Wszelkiego rodzaju gwoździe, wkręty i śruby, które stanowią dużą część naszego asortymentu, okażą się przydatne nie tylko w czasie prac budowlanych i remontowych, ale również na co dzień, kiedy na ścianie zawiśnie nowa półka lub ustawione zostaną dopiero co skręcone regały i meble. Jeśli preferujesz samodzielne wykonywanie tego rodzaju wyposażenia, znajdziesz tutaj wszelkiego rodzaju narzędzia do cięcia i obróbki, które ułatwią własnoręczne prace meblarskie.

Zabezpiecz się odzieżą ochronną

Prace budowlane, remontowe, a także wykonywane na zewnątrz domu – czy to w garażu, czy w ogrodzie – odcisną ślady (często nieusuwalne) na Twojej odzieży i aby ją ochronić przed zabrudzeniem, warto skompletować wytrzymałe ubranie robocze. Ochronisz też oczy przed pyłem i drobinami rozpylonej farby dzięki okularom i maskom ochronnym, przydatne też będą kask, rękawice i buty ochronne, które zabezpieczą przed urazem Twoją głowę, dłonie i nogi.

Wszystko, czego potrzebuje Twój garaż

Kiedy garaż jest jednocześnie przydomowym warsztatem, potrzebuje wyposażenia narzędziowego – w tym elektronarzędzi – a także preparatów służących do bieżących napraw samochodu. Znajdziesz w naszej ofercie wiele więcej – przykładami niech będą przyczepy, zabezpieczenia rowerowe, a także klucze i zamki, które umieścisz w każdym ze skrzydeł drzwiowych w mieszkaniu, w bramie garażowej i prowadzącej do wejścia do budynku.

Jak ułatwić sobie prace w ogrodzie?

Prace ogrodnicze wykonujesz na terenie swojej posesji przez cały rok i, aby zaoszczędzić sobie czasu i nakładu siły, warto wybrać narzędzia ogrodowe ułatwiające przygotowanie ziemi pod trawnik, zbieranie opadłych liści i inne prace porządkowe. Jeśli posesja ma dużą powierzchnię, niezbędne okażą się maszyny ogrodnicze z kosą i kosiarką-traktorkiem na czele. Użycie tego rodzaju urządzeń sprawi, że codzienna dbałość o Twój teren zielony będzie satysfakcjonująca.