Produkty

Nawóz do trawników zachwaszczonych Biopon 2 kg

Kliknij aby powiększyć

Nawóz do trawników zachwaszczonych Biopon 2 kg

Marka: Biopon

Marka: Biopon

Kod: 618368

|
Preparat Biopon firmy Bros to nawóz do trawników zachwaszczonych. Skład produktu wpływa na szybki rozwój murawy i zagęszczanie darni, dzięki czemu zostaje zahamowane rozplenianie się chwastów. Nawóz jest w formie granulatu, który należy rozprowadzić równomiernie po powierzchni trawnika, rozsypując 20 gramów produktu na 1 m2 trawnika.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Opakowanie: 2 kg

Parametry logistyczne

Długość opakowania

9.1 cm

Wysokość opakowania

27.8 cm

Szerokość opakowania

19.9 cm

Waga brutto

2.24 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

nawożenie trawników

Wydajność

1 kg wystarcza na ok. 100 m2

Obszar działania

trawniki

Parametry indywidualne

Marka

Biopon

Typ opakowania

kartonowe pudełko

Nr referencyjny

422CASTO

Parametry fizyczne i wizualne

Składniki

azot 7%, fosfor 5%, potas 8%, magnez 4,5%, siarka 16%, żelazo 5%, mikroskładniki pokarmowe
Nawóz Biopon marki Bros silnie działa na rozwój trawnika, jednocześnie zwalczając chwasty. Preparat zawiera azot, który stymuluje rozrost murawy, mocno zagęszczając darń. Dodatkowo zawarte w nawozie fosfor, potas, magnez, siarka oraz żelazo odżywiają trawę, dostarczając jej składników pokarmowych. Gęsta trawa pięknie się prezentuje oraz nie pozostawia miejsca na rozrost chwastów. Preparat należy stosować najpóźniej do 2 dwóch dni po koszeniu, rozsypując granulat równomiernie po powierzchni murawy. Zalecana dawka wynosi 20 gramów ma m2, do aplikacji poleca się użycie siewnika. Nawożenie przeprowadza się od marca do września, a po rozsypaniu granulatu trawnik należy obficie podlać, aby uwolnić składniki odżywcze. W naszej ofercie znajdziesz również ten preparat w większym opakowaniu oraz inne nawozy z serii Biopon.
Ocena
1 komentarz
01.08.2019
Kupiliśmy w nowym oddziale Castoramy w B., jest to nawóz beznadziejny. Zastosowałam go zgodnie z zaleceniami, po rozsypaniu kulek podlałam, nie wsiąkł w ziemię. Potem ponownie, nadal bez efektu. Przyszły ulewne deszcze, nawóz dalej znajduje się na trawniku, nie w glebie! Jestem tak rozczarowana, bo to jednak spory zakup, połowa zużyta, połowa została. Dzisiaj też w nocy padało, a nawóz dalej leży, trochę się obawiam o bezpieczeństwo przylatujących ptaków, czy tego nie zjedzą.
Ten nawóz to porażka, nie polecam!!!
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za przekazanie nam tej opinii. Jest nam niezmiernie przykro, jeśli spotkała Panią taka sytuacja. Prosimy o kontakt z pracownikiem dowolnie wybranego sklepu Castorama celem ustalenia możliwych rozwiązań tej kwestii oraz zwrotu niewykorzystanych opakowań produktu (opakowanie powinno być całe i nie nosić śladów użytkowania). Opisaną przez Panią sprawę przekażemy osobom odpowiedzialnym za jakość produktów dostępnych w naszych sklepach, aby mogły ją zweryfikować.

 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Kratki trawnikowe – charakterystyka

 • Ogród

  Jak prawidłowo nawozić trawnik?

 • Ogród

  Przygotowanie traw ozdobnych do zimy

Ocena i komentarz dla:

Nawóz do trawników zachwaszczonych Biopon 2 kg