Produkty
Nowa kuchnia na raty
Nowa kuchnia na raty

Dla kredytu na zakup towarów i usług „Od 7 do 20 rat 0%”, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 15.06.2022 r.: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%; cena towaru 4500 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 0%; całkowita kwota kredytu 4500 zł; całkowita kwota do zapłaty 4500 zł; całkowity koszt kredytu 0 zł; czas obowiązywania umowy: 20 miesięcy, wysokość 20 równych rat miesięcznych wynosi 225 zł. Propozycja kredytu dotyczy zakupu mebli kuchennych i zabudowy na kwotę min. 3000 zł i obowiązuje dla umów zawartych od 01.07.2022 r. do 30.09.2022 r. W przypadku zakupu w sklepie internetowym castorama.pl decyduje data złożenia zamówienia w sklepie internetowym. Lista towarów objętych propozycją dostępna na castorama.pl oraz w sklepach. Zakup w ramach akcji można łączyć z innymi towarami, wówczas Klient zachowuje prawo do skorzystania z niniejszej propozycji. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o przyznaniu i warunkach kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank. Szczegóły u sprzedawcy oraz na www.castorama.pl.

Lista towarów objętych propozycją ratalną

Sprawdź dostępne propozycje finansowania / Oblicz ratę

Wszystko, czego potrzebujesz, kupisz na raty - w sklepach lub online

  • 1bez zbędnych formalności 1,
  • 2bez poręczycieli,
  • 3bez konieczności wpłaty własnej,
  • 4z możliwością łączenia różnych źródeł dochodów,
  • 5spłatę kredytu możesz rozłożyć nawet do 50 równych rat miesięcznych2.
  • 6do 50 000 zł (kredytowana wartość zakupionych towarów).

Możesz skorzystać z dodatkowej dobrowolnej propozycji dotyczącej ubezpieczenia oraz assistance „POMOC NA ZAWOŁANIE”3 czy Pakietu Usług Bankowych.4

1. Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

2. O aktualny, dostępny okres kredytowania pytaj sprzedawcy.

3. Ogólne Warunki Ubezpieczenia (OWU) dostępne w oddziałach Santander Consumer Bank S.A. oraz na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową oraz usługi Assistance zapewnia AWP P&C S.A. Oddział w Polsce. Ochronę ubezpieczeniową w ramach ubezpieczenia M01/PA2017 zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC i/lub CNP Santander Insurance Europe DAC z siedzibą w Dublinie, Irlandia. Przed zawarciem umowy ubezpieczenia Klient powinien zapoznać się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia (OWU), a szczególnie z zakresem ochrony oraz wyłączeniami i ograniczeniami odpowiedzialności zakładu ubezpieczeń. Koszty ubezpieczenia są przedstawione w Szczegółowej Umowie Ubezpieczenia oraz Karcie Produktu.

4.  https://www.santanderconsumer.pl/zakupy-na-raty/raty-w-sklepie-internetowym,1.html

O szczegóły i inne dostępne propozycje pytaj doradcę w Punkcie Usług Finansowych lub sprawdź na www.castorama.pl

Zapytaj też o raty w karcie kredytowej Castorama, RRSO 0%

  • 1Dzięki karcie każde kolejne zakupy na raty robisz bez dodatkowych formalności
  • 1Masz stały dostęp do aktualnych propozycji ratalnych
  • 1Posiadasz odnawialną rezerwę finansową na Twoje zakupy
karta-awers

Zapoznaj się ze  szczegółami

1

Wybierz towary/usługi i zapytaj sprzedawcę o zakupy na raty - dostaniesz odpowiedni druk Zamówienia.

2

Wypełnij z doradcą wniosek kredytowy w Punkcie Usług Finansowych.

3

Podpisz umowę kredytową po otrzymaniu pozytywnej decyzji Banku i ciesz się udanymi zakupami.

W Punkcie Usług Finansowych w swoim sklepie otrzymasz wszystkie niezbędne informacje oraz załatwisz wszystkie formalności od ręki, w większości przypadków wystarczy tylko dowód osobisty, w niektórych przypadkach możesz być poproszony o dodatkowe dokumenty. Możesz skontaktować się doradcą telefonicznie - numery telefonów dostępne na stronach teleadresowych poszczególnych sklepów.

1

Wybierz towary/usługi i złóż zamówienie - w formie płatności wybierz eRATY

2

Wypełnij i prześlij do banku e-wniosek o kredyt

3

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji Banku odbierz towar i ciesz się udanymi zakupami

Więcej informacji o eRatach, w tym wymagane dokumenty, dokumenty do pobrania oraz informacje o dodatkowych usługach, są dostępne na stronie Santander Consumer Bank

Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta, zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A.

Castorama Polska Sp. z o.o. („Castorama”), działając jako pośrednik kredytowy współpracuje z Kredytodawcą: Santander Consumer Bank SA z siedzibą we Wrocławiu i otrzymuje od Kredytodawcy wynagrodzenie. Castorama, w ramach współpracy z Kredytodawcą w zakresie sprzedaży ratalnej organizowanej poprzez sieć Internet oraz w sklepach stacjonarnych, umocowana jest do dokonywania następujących czynności: Informowanie o oraz udostępnienie klientom możliwości dokonywania zakupu towarów i/lub usług oferowanych przez Castorama w systemie sprzedaży ratalnej organizowanym przez Kredytodawcę; Przyjmowanie od klientów oświadczeń o odstąpieniu od umowy o kredyt konsumencki udzielony na zakup towarów i usług oferowanych przez Castorama, zawartej z Kredytodawcą za pośrednictwem Castorama. W ramach współpracy z Kredytowacą w zakresie sprzedaży ratalnej organizowanej w sklepach stacjonarnych Castorama jest uprawniona do podpisywania umowy o kredyt konsumencki w imieniu i na rzecz Kredytodawcy. Konsument nie ponosi na rzecz Castorama kosztów związanych z podejmowanymi przez Castorama czynnościami faktycznymi lub prawnymi związanymi z przygotowaniem, oferowaniem, zawieraniem lub wykonywaniem umowy o kredyt.