Produkty

Obrzeże chodnikowe Polbruk 20 x 6 x 100 cm czerwone

Kliknij aby powiększyć

Obrzeże chodnikowe Polbruk 20 x 6 x 100 cm czerwone

Marka: Polbruk

Marka: Polbruk

Kod: 986065

|
 • subtelny element wykończeniowy każdego chodnika
 • doskonałe do porządkowania przestrzeni
 • tworzy ramę aranżacyjną ogrodu
 • dostępne różne kolory
Obrzeże chodnikowe to produkt stosowany do wykończenia chodników lub ścieżek wykonanych z kostki brukowej. Dzięki temu, że jest on stworzony z betonu zachowuje trwałość oraz jest odporny na korozję. Możesz go zastosować w ogrodzie by oddzielić przejście od trawnika czy grządek, bądź do budowy stopni schodów, które są wypełnione kostką brukową.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Kolor producenta: czerwony

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Długość opakowania

100 cm

Wysokość opakowania

6 cm

Szerokość opakowania

20 cm

Waga brutto

27 kg

Wymiary produktu

20 x 6 x 100 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

chodniki, ścieżki

Impregnacja

nie

Parametry indywidualne

Marka

Polbruk

Gwarancja

3 lata

Informacje dodatkowe

ilość na palecie: od 39 do 56 szt.; waga palety: od 1073 do 1537 kg

Nr referencyjny

60390

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

beton

Kolor producenta

czerwony
Obrzeże chodnikowe ma postać podłużnej kostki o gładkiej powierzchni w kolorze czerwonym, która służy jako zakończenie nawierzchni z kostki brukowej. Obrzeże wykonano z betonu, dlatego jest odporne na korozję i trwałe. Dzięki temu posłuży Ci w niezmienionej formie przez wiele lat. Kostkę możesz wykorzystać w ogrodzie, gdzie oddzieli trawnik lub grządki od wyznaczonego przejścia, które dla trwałego rezultatu zostało wyłożone kostką brukową. Posłuży również do wzmocnienia powierzchni niewielkich skarp i wzniesień. Produkt znajdzie zastosowanie również jako element wykończeniowy stopni schodów, chodników czy ścieżek dla pieszych. Dzięki poręcznej formie możesz go również użyć do wykończenia powierzchni o okrągłym kształcie.
Ocena
27 komentarzy
06.07.2020
Ułożyłem 30 sztuk, nic nie pęka, nie kruszy się, można spokojnie przenosić bez obawy o stopy.
27.04.2020
Obrzeże w porządku, tylko różnie z trwałością-po zakupie ładowaliśmy z kosza do auta to 1/3 pękała dosłownie w rękach...ale nie było problemu z wymianą.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że zakupione obrzeże spełniło Pani oczekiwania, zmartwiła nas jednak wspomniana kwestia jego uszkodzeń podczas załadunku. Przekażemy tę informację osobom odpowiedzialnym za jakość produktów dostępnych w naszych sklepach celem weryfikacji.

13.03.2020
kupilem 100 przewiozlem do domu ulozylem droge i chodniki nic nie pękło. bardzo dobrze zawibrowane. bardzo twarde ciezko je ciac..polecam
28.02.2020
Kupiłem 10 sztuk, przewiozłem, ułożyłem, nic się nie uszczerbiło
21.10.2019
Strasznie delikatne, najmniejsze uderzenie gumowym młotkiem i pęka. Najlepiej idealnie przygotować podłoże, wstawić i przysypać ziemią. Taka cena hehe
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za opinię. Przykro nam, jeśli spotkała Pana taka sytuacja. Zachęcamy do konsultacji z pracownikiem w sklepie, który doradzi w jaki sposób użytkować produkt, aby pełnił on swoją funkcję. Przypominamy jednocześnie o możliwości złożenia reklamacji w dowolnej Castoramie, gdzie zostanie rozpatrzona.

05.05.2019
Niestety jaka jakość taka cena. Kupiłem 10 szt. Z tego 2 szt. Od razu na śmietnik w trakcie przewożenia, przy układaniu po uderzeniu gumowym młotkiem pękły kolejne dwa. Tagrze kupione tanio ale dwa razy trzeba jechać chyba ze od razu kupimy 40% procent więcej.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za Pański komentarz. Przykro nam, jeśli spotkała Pana tego typu sytuacja, jednocześnie przypominamy, że w przypadku wystąpienia takiego zdarzenia, Klientowi przysługuje możliwość reklamacji i zwrotu poniesionych kosztów.

17.03.2019
Jaka cena taka jakość, można zauważyć różnice w wysokości od 19,7mm do 20,3mm, na nowych już widać lekkie pęknięcia, więc trzeba uważać.
11.10.2018
Zamówione a po godzinie telefon ze towar jest ale dla innego klienta , powinno się aktualizować dostępność bo do teraz jest duża ilość towaru a zamówienia nie możecie zrealizować
24.09.2018
Przez niedzielę podrożało o 2 zł ! Brawo Castorama !
23.08.2018
Obrzeza slabe na 10 kupionych 2 juz pękły chyba od słońca, a na palecie w castoramie juz mieli odłożone popękane
 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Jak pielęgnować ścieżki ogrodowe?

 • Ogród

  Jak prawidłowo układać krawężniki

 • Ogród

  Obrzeża chodnikowe – co warto o nich wiedzieć?

Ocena i komentarz dla:

Obrzeże chodnikowe Polbruk 20 x 6 x 100 cm czerwone