Produkty

Obrzeże chodnikowe Polbruk 20 x 6 x 100 cm szare

Kliknij aby powiększyć

Obrzeże chodnikowe Polbruk 20 x 6 x 100 cm szare

Marka: Polbruk

Marka: Polbruk

Kod: 986064

|
 • subtelny element wykończeniowy każdego chodnika
 • doskonałe do porządkowania przestrzeni
 • tworzy ramę aranżacyjną ogrodu
 • dostępne różne kolory
Obrzeże chodnikowe ma postać prostokątnej kostki o gładkiej nawierzchni, która jest elementem wykończeniowym kostki brukowej. Produkt został wykonany z betonu, dlatego jest trwały i odporny na korozję. Możesz go zastosować w ogrodzie by oddzielić trawnik lub grządki od przejścia, bądź wykorzystać do budowy stopni schodów.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Kolor producenta: szary

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Długość opakowania

6 cm

Wysokość opakowania

100 cm

Szerokość opakowania

20 cm

Waga brutto

27 kg

Wymiary produktu

20 x 6 x 100 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

chodniki, ścieżki

Impregnacja

nie

Parametry indywidualne

Marka

Polbruk

Gwarancja

3 lata

Informacje dodatkowe

ilość na palecie: od 39 do 56 szt.; waga palety: od 1073 do 1537 kg

Nr referencyjny

60398

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

beton

Kolor producenta

szary
Obrzeże chodnikowe to produkt, który stosuje się do wykończenia powierzchni stworzonych z kostki brukowej. Dzięki wykonaniu z betonu o gładkiej nawierzchni jest trwały i odporny na działanie zmiennych warunków atmosferycznych, dlatego posłuży Ci przez wiele lat. Obrzeże jest niezbędnym elementem wykończeniowym przy budowie chodników lub ścieżek dla pieszych. Może zostać również użyte do wzmocnienia niewielkich powierzchni skarp lub wzniesień. Znajdzie również zastosowanie w ogrodzie, gdzie oddzielisz nim przejście od rosnącego trawnika czy posadzonych grządek. Poręczna prostokątna kostka w kolorze szarym sprawdzi się nie tylko na równej powierzchni, ale również na łukach, a uniwersalna barwa będzie pasowała do większości nawierzchni z kostki brukowej.
Ocena
26 komentarzy
13.03.2020
kupilem 100 przewiozlem do domu ulozylem droge i chodniki nic nie pękło. bardzo dobrze zawibrowane. bardzo twarde ciezko je ciac..polecam
28.02.2020
Kupiłem 10 sztuk, przewiozłem, ułożyłem, nic się nie uszczerbiło
21.10.2019
Strasznie delikatne, najmniejsze uderzenie gumowym młotkiem i pęka. Najlepiej idealnie przygotować podłoże, wstawić i przysypać ziemią. Taka cena hehe
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za opinię. Przykro nam, jeśli spotkała Pana taka sytuacja. Zachęcamy do konsultacji z pracownikiem w sklepie, który doradzi w jaki sposób użytkować produkt, aby pełnił on swoją funkcję. Przypominamy jednocześnie o możliwości złożenia reklamacji w dowolnej Castoramie, gdzie zostanie rozpatrzona.

05.05.2019
Niestety jaka jakość taka cena. Kupiłem 10 szt. Z tego 2 szt. Od razu na śmietnik w trakcie przewożenia, przy układaniu po uderzeniu gumowym młotkiem pękły kolejne dwa. Tagrze kupione tanio ale dwa razy trzeba jechać chyba ze od razu kupimy 40% procent więcej.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za Pański komentarz. Przykro nam, jeśli spotkała Pana tego typu sytuacja, jednocześnie przypominamy, że w przypadku wystąpienia takiego zdarzenia, Klientowi przysługuje możliwość reklamacji i zwrotu poniesionych kosztów.

17.03.2019
Jaka cena taka jakość, można zauważyć różnice w wysokości od 19,7mm do 20,3mm, na nowych już widać lekkie pęknięcia, więc trzeba uważać.
24.09.2018
Przez niedzielę podrożało o 2 zł ! Brawo Castorama !
23.08.2018
Obrzeza slabe na 10 kupionych 2 juz pękły chyba od słońca, a na palecie w castoramie juz mieli odłożone popękane
11.07.2018
Produkt ok. Niestety jest w każdej castoramie niestety tylko w stargardzie go nie ma . Nie mogę dokończyć pracy przez to. Niestety w sklepie też powiedzieli mi, iż nie zamawiają betonów pod klienta z innych castoram... bezsens potrzebuję 18 sztuk
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Zachęcamy do skorzystania z usług Zamów i Odbierz lub Zamów z dostawą - szczegóły usług dostępne w zakładce Zakupy w Castorama: https://www.castorama.pl/informacje/zakupy-w-castorama

28.05.2018
Na 34 sztuki 3 pękły. Jedna sztuka z mojej winy. Dodatkowo nawet młotek gumowy jest w stanie je wykruszyc. Cena jednak Ok i po ułożeniu dobrze się prezentują.

15.08.2017
ile sztuk liczy jedna warstwa na palecie i ile cała paleta?
 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Jak wykonać schody ogrodowe?

 • Ogród

  Jak pielęgnować ścieżki ogrodowe?

 • Ogród

  Jak wykonać podniesione grządki

Ocena i komentarz dla:

Obrzeże chodnikowe Polbruk 20 x 6 x 100 cm szare