Zobacz więcej Obrzeża klejone

Strona główna

Strzałka w prawo

Kuchnia

Strzałka w prawo

Blaty i obrzeża kuchenne

Strzałka w prawo

Obrzeża klejone

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obrzeże samoprzylepne Folmag 5 mb białe

Obrzeże samoprzylepne Folmag 5 mb białe

17,48
/ szt.
3,50
/ m

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Stosując obrzeże samoprzylepne w elegancki sposób zakończysz boczne krawędzie płyt drewnopochodnych, które są stosowane jako blaty robocze w kuchni lub pomieszczeniach gospodarczych. Element jest samoprzylepny, dlatego jego montaż wykonasz bezproblemowo w krótkim czasie. Obrzeża także zapobiegną zawilgoceniu płyty meblowej.

   Cechy i zalety

    Obrzeże samoprzylepne w kolorze białym sprawdzi się podczas prac wykończeniowych w odnowionej kuchni. Element jest przystosowany do montażu na bocznych krawędziach blatu roboczego lub płyt drewnopochodnych. Eleganckie, białe obrzeże zakryje strukturę płyty, sprawiając, że element będzie się prezentował estetycznie. Dekoracyjną listwę w łatwy sposób zamocujesz, posiada bowiem samoprzylepną warstwę. Dzięki temu montaż będzie bezproblemowy, a Ty zaoszczędzisz pieniądze wydane na dodatkowe spoiwo. Obrzeże posiada gładką powierzchnię, dlatego nie będziesz miał problemów z usunięciem zabrudzeń czy plam. Białe obrzeże będzie świetnym uzupełnieniem jasnego blatu lub na zasadzie kontrastu – czarnego. Produkty znajdziesz w wielu odcieniach.

    • Szybki montaż
    • Montaż bez narzędzi
    • Mocny klej samoprzylepny

    Specyfikacja techniczna

    MarkaFolmag
    Długość produktu5000mm
    Grupa kolorystycznaBiały
    KolorBiały
    Kod produktu5905781623200