Produkty

Odkurzacz kominkowy Blyss Logarto

Kliknij aby powiększyć

Odkurzacz kominkowy Blyss Logarto

Marka: Blyss

Marka: Blyss

Kod: 922105

|
Za pomocą odkurzacza kominkowego w prosty sposób pozbędziesz się z pomieszczenia resztek popiołu oraz sadzy. Urządzenie zostało wyposażone w długi kabel, dlatego też jest mobilne i nadaje się do użytkowania w obiektach o dużym metrażu. Odkurzacz jest dostępny w komplecie wraz z metalowym wężem oraz aluminiową rurą, przydatnymi podczas sprzątania domu.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Długość opakowania

28.5 cm

Wysokość opakowania

37 cm

Szerokość opakowania

28.5 cm

Waga brutto

2 kg

Długość kabla

4 m

Pojemność w litrach

20 l

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

czyszczenie kominków

Moc maksymalna

1200 W

Zawartość zestawu

metalowy wąż: śr. 3.65 cm, dł. 2 m; rura aluminiowa: 3.4 cm; dł. 23 cm

Parametry indywidualne

Marka

Blyss

Gwarancja

2 lata

Nr referencyjny

K-405 ASH CLEANER
Odkurzacz kominkowy może się okazać przydatny w większości domów – gdzie pozwoli na usunięcie popiołu z kominka, a także niektórych zanieczyszczeń powstałych podczas remontu obiektu. Produkt wyróżnia się sporą pojemnością, dlatego też sprawdzi się w pomieszczeniach o dużym metrażu. Odkurzacz został wyposażony w kółka, dzięki czemu wygodnie przetransportujesz go w wybrane miejsce. Produkt charakteryzuje się dużą mocą działania, co pozwala na pozbycie się większości zabrudzeń przy niewielkim nakładzie siły. Odkurzacz posiada kilkumetrowy kabel, zapewniający wygodę jego użytkowania. W zestawie wraz z urządzeniem otrzymasz metalowy wąż oraz aluminiową rurę – dzięki czemu nie będzie konieczne robienie dodatkowych zakupów.
Ocena
18 komentarzy
17.01.2019
Tragedia, niestety zainteresowałem się komentarzami na temat tego odkurzacza dopiero po zakupie i pierwszym użyciu. Wszystkie negatywne komentarze w 100% słuszne, zapyta się po minucie pracy do której jest przeznaczony czyli czyszczeniu kominka. Udało się to oddać pomimo użycia, ale niestety nie obyło się bez sprzeczki z kierownikiem odpowiedzialnym za dział, a szkoda, niesmak pozostal... :-/
20.12.2018
Odkurzacz spełnia moje oczekiwania. Zaznaczę, że odkurzacz przystosowany jest do zimnego popiołu.
Zbieram nim popiół z kotła na węgiel.
Ma odpowiednią moc i podwójną filtrację, która powoduje to, że filtr Hepa jest chroniony przed zapychaniem się.
Odkurzam nim od dwóch tygodni i
jak na razie ww. filtr nie potrzebował czyszczenia. Jedyne na co mógłbym narzekać to zbyt mała średnica rury, która potrafi się zatkać większymi pozostałościami z węgla. Jednak przy odpowiednim podejściu i niewielkiej cierpliwości jest to do przejścia.
Poza tym, odkurzacz ten wypełnia się nieczystościami aż po brzeg otworu wlotowego. Co uznaję za niewątpliwą zaletę, o której prawdopodobnie nikt do tej pory nie wspomniał.
Zaryzykowałam i nie żałuję.
Pozdrawiam
22.10.2018
Urządzenie jest FATALNE! Odkurzacz nie ciągnie i momentalnie się zapycha. To co jest w rurze, zaraz wyleci na podłogę i sprzątanie dodatkowe. Szybciej i czyściej będzie, jeśli posprzątasz ręcznie, zaoszczędzisz pieniądze i nerwy. Stanowczo jestem na NIE!
08.06.2018
Nie polecam,do odkurzania kominka zupełnie się nie nadaje bo zaraz się zapycha.PLUS dla Castoramy za bezproblemowy zwrot.
03.05.2018
Stanowczo Nie polecam po kilkunastu sekundach zapycha sie i nie ciągnie nie można wcale odkurzać a ponadto się bardzo grzeje .Szkoda czasu i pieniędzy
03.05.2018
Nie polecam ,po krótkim czasie pracy szybko się zapycha i nie ma możliwości czyszczenia kominka a ponadto bardzo się grzeje.
03.05.2018
Nie nadaje się do czyszczenia kominka kupiłem to i teraz żałuje ze wydałem pieniądze !jak sama nazwa wskazuje odkurzacz do kominka ale niestety nie spełnia on tej funkcji!p zapycha się na potęgę dlatego osobiście ODRADZAM! Jak szybko kupiłem jeszcze szybciej oddałem.
21.03.2018
dobry odkurzacz, nie trzeba sprzątać w kominku zwykłym i ryzykować uszkodzenia. a kominek na zimę rzecz rewelacyjna i polecam gorąco :) :)
04.03.2018
Jak za takie pieniądze sprzęt spisuje się dobrze. Sprzątam samochód, czyszczę piec z podajnikiem na groszek i porządkuję po remontach. Pracuje jak trzeba.
19.02.2018
Beznadziejny, po 1 min. pracy zapycha się i traci ciąg.
 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Jak przystosować dom do odkurzacza centralnego?

 • Narzędzia i artykuły

  Jak usunąć sierść z dywanu i kanapy?

 • Narzędzia i artykuły

  Preparaty i urządzenia do czyszczenia dywanów

Ocena i komentarz dla:

Odkurzacz kominkowy Blyss Logarto