Produkty

Odkurzacz piorący Karcher SE 5.100

Kliknij aby powiększyć

Odkurzacz piorący Karcher SE 5.100

Marka: Karcher

Marka: Karcher

Kod: 209139

|
Odkurzacz piorący to niezwykle funkcjonalne urządzenie, które zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Za jego pomocą będziesz w stanie błyskawicznie wyprać swoje dywany i wykładziny, a także tapicerki samochodowe lub meblowe. Produkt nadaje się ponadto do zbierania suchych śmieci – należy wówczas wykorzystać odpowiedni worek filtracyjny.
Wszystko na raty.
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Długość opakowania

40 cm

Wysokość opakowania

52.2 cm

Szerokość opakowania

40 cm

Waga brutto

11.4 kg

Długość kabla

5 m

Parametry techniczne i użytkowe

Moc maksymalna

1400 W

Emisja hałasu

77 dB

Wydajność

70 l/s

Parametry indywidualne

Marka

Karcher

Gwarancja

3 lata

Informacje dodatkowe

wąż spryskująco-odsysający, dysza spryskująco-odsysająca z nasadką, ssawka szczelinowa i do tapicerki, płaski filtr falisty, papierowa torebka filtracyjna, przeznaczony do odkurzania na sucho/mokro

Nr referencyjny

1.081-200.0
Odkurzacz piorący doskonale sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym, ponieważ jest to urządzenie wielofunkcyjne. Za jego pomocą będziesz mógł w łatwy sposób wyprać swoje dywany, a także oczyścić tapicerki – zarówno meblowe, jak i samochodowe. Dodatkowo umożliwia zbieranie wody z podłóg twardych, co przydaje się w czasie codziennych porządków. Przy wykorzystaniu odpowiednich worków filtracyjnych urządzenie to możesz wykorzystać także do zbierania suchych śmieci. Odkurzacz wyposażony został z długi przewód zasilający, dzięki czemu sprawdza się na dużych przestrzeniach – nie będziesz musiał przełączać kabla pomiędzy kolejnymi gniazdkami. W naszej ofercie znajdziesz także inne odkurzacze, a zatem z łatwością wybierzesz model odpowiadający Twoim wymaganiom.
Ocena
1 komentarz
31.07.2017
Powiem tak - jak chcesz zwykły odkurzacz to kup se szajsunga, jak chcesz porządny sprzęt, który odpicuje ci otoczenie - tylko karcher. Produkt wart każdej monety.
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Jaki odkurzacz wybrać do domu i warsztatu?

 • Narzędzia i artykuły

  Preparaty i urządzenia do czyszczenia dywanów

 • Narzędzia i artykuły

  Akcesoria do usuwania sierści zwierząt

Ocena i komentarz dla:

Odkurzacz piorący Karcher SE 5.100