Produkty

Odstraszacz elektryczny na owady

Kliknij aby powiększyć

Odstraszacz elektryczny na owady

Kod: 631093

|
 • aktywacja czujnikiem ruchu
 • skuteczny przeciwko szczurom, myszom, mrówkom, pająkom
 • produkt wolny od szkodliwych substancji chemicznych
Marzysz o domu, w którym nie słyszysz brzęczenia much i komarów? Teraz to możliwe! Zaopatrz się w odstraszacz elektryczny na owady. Dzięki niemu pozbędziesz się ze swojego domu niechcianych intruzów. Zabezpieczysz domowników oraz uchronisz samego siebie przed uciążliwą obecnością owadów. Z naszej oferty wybierz także inne urządzenia do odstraszania owadów.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Dostawa kurierem w sobotę

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

gł. 48 x wys. 126 x szer. 84 mm

Długość opakowania

9 cm

Waga brutto

0.17 kg

Szerokość opakowania

7 cm

Wysokość opakowania

13 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz budynków

Właściwości

2 ustawienia: elektromagnetyczne (A - na gryzonie, B - na owady pełzające w całym domu) i ultradźwiękowe (C - na gryzonie, D - na owady pełzające w całym domu, E - jedne i drugie); F - urządzenie wyłączone

Wydajność

zasięg 370 m2

Zawartość substancji aktywnej

nie dotyczy

Parametry indywidualne

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Informacje dodatkowe

wymagane zasilanie sieciowe 220 - 240 V; w celu efektywnego wykorzystania należy upewnić się, że otoczenie jest wolne od przeszkód, gdyż fale ultradźwiękowe będą przez nie blokowane

Nr referencyjny

VEIR-LHE-PL
Lato to okres, na który niecierpliwie czeka niejedna osoba. Niestety jest to również czas, gdy owady stają się szczególnie dokuczliwe. Możesz zapobiec nieprzespanym nocom z powodu bzyczenia komarów. Zaopatrz się w odstraszacz elektryczny na owady. To sprytne urządzenie emituje fale akustyczne. Dla ludzi są niesłyszalne, dlatego nie będą utrudniały życia Tobie i Twoim domownikom. Fale te zabezpieczą Twój dom przed obecnością owadów. Odstraszacz elektryczny na owady jest aktywowany czujnikiem ruchu. Nie będzie działał ciągle, co pozwoli zaoszczędzić baterie. Urządzenie to jest pozbawione substancji chemicznych. Produkt jest bezpieczny nawet dla najmłodszych. Zapoznaj się również z innymi urządzeniami przeciwko szkodnikom.
Ocena
3 komentarze
20.09.2019
Brak instrukcji obsługi, brak informacji na stronie www jakie fale ustawiać na jakie gryzonie lub owady, przy przełączniki są podane tylko litery nie wiadomo co one oznaczają
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry. Dziękujemy za ten komentarz. Pragniemy poinformować, że w przypadku braku instrukcji obsługi w opakowaniu, istnieje możliwość uzyskania jej za pomocą e-mail. Wystarczy zwrócić się do nas z prośbą na adres: dzial.jakosci@castorama.pl podając dokładną nazwę produktu. Zapraszamy do kontaktu!

12.08.2019
Kupiłem dziś w Castorama Puławy odstraszacz na myszy artykuł nr 631095 na baterię której brak nie stanowi problemu. Jako że chciałem odstraszacz zasilany z sieci za radą pracownika działu /ogród/ kupiłem artykuł nr 631093. Z powodu skąpej instrukcji użytkownika zajrzałem na stronę Castoramy Puławy.SZOK !!!. Za radą fachowca zakupiłem odstraszacz owadów. Po włączeniu obydwu tak komary i muchy żyją swoim życiem jak nie daj Boże mysz która jedzie z nami od Warszawy. Jedzie przyczepą kempingową Stworzonka mają niezły ubaw z kompetencji zawodowych pracowników działu jak i całej Castoramy. Zwrot niemożliwy ponieważ trasa powrotną przebiega inną trasą. Koszt obydwu urządzeń to około 135 zł. Jedna gwiazdka bo trzeba coś dać żeby opinia zaistniała. Pozdrawiam ja również pełen ironicznej radości pracowników działu jak i całej Castoramy.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za tę opinię. Przykro nam, jeśli spotkała Pana taka sytuacja. Uprzejmie informujemy, że nasi Klienci mogą dokonać zwrotu produktu w dowolnym sklepie Castorama, nie tylko w tym, w którym dokonano zakupu. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości.

31.07.2019
Kupiłem przed wczoraj zero efektu nie polecam nie dałbym nawet jednej gwiazdkib gdyby nie to że trzeba dodać komentarz
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za opinię. Przykro nam, jeśli odstraszacz nie spełnia Pana oczekiwań. Zdajemy sobie sprawę z tego jak uciążliwe mogą być owady, dlatego zachęcamy do konsultacji doradcą fachowym w dowolnie wybranym sklepie Castorama. Zrobi on wszystko, co w jego mocy, aby pomóc Panu dobrać odpowiednio skuteczne urządzenie.

 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Jak pozbyć się gniazda os?

 • Ogród

  Jak się pozbyć przędziorka

 • Ogród

  Przegląd akcesoriów do walki z owadami

Ocena i komentarz dla:

Odstraszacz elektryczny na owady