Produkty

Odstraszacz na krety dźwiękowy

Kliknij aby powiększyć

Odstraszacz na krety dźwiękowy

Kod: 631418

|
 • łatwy w użyciu
 • nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych
 • wyposażony w akumulator ładowany energią słoneczną
Twój ogród może zostać zaatakowany przez krety. Zamiast toczyć z nimi nierówną walkę, zaopatrz się w odstraszacz na krety dźwiękowy. Jest skuteczny, łatwy w montażu i bezpieczny dla zwierząt. To humanitarny sposób na ochronę ogrodu przed kretami. Możesz także sięgnąć po inne pułapki lub odstraszacze, które przydadzą Ci się w ogrodzie.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Dostawa kurierem w sobotę

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

gł. 100 x wys. 192 x szer. 92 mm

Długość opakowania

12.03 cm

Waga brutto

0.358 kg

Szerokość opakowania

10.32 cm

Wysokość opakowania

37.8 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

na zewnątrz budynków

Wydajność

maksymalny promień 13 metrów, do 550 m2

Parametry indywidualne

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Informacje dodatkowe

IP x4

Nr referencyjny

MOLE PL
Odstraszacz na krety dźwiękowy w ułamku sekundy zamontujesz w swoim ogrodzie. Wystarczy wbić go w ziemię w dowolnym miejscu, a zajmie się ochroną Twoich upraw. Produkt jest pozbawiony jakichkolwiek substancji chemicznych. Możesz go zatem używać również na terenie upraw ekologicznych. Odstraszacz na krety dźwiękowy nie wymaga nieustannej wymiany baterii. Zawiera akumulator, który ładuje się energią słoneczną. Dzięki temu działa w sposób ciągły również podczas Twojej nieobecności. Dzięki odstraszaczowi możesz pozbyć się kretów bez szkody dla tych zwierząt. Dźwięki, które wydaje to urządzenie, działają na nie odpychająco, ale ich nie krzywdzą. Równocześnie są zupełnie niesłyszalne dla zwierząt domowych i ludzi. Z naszej oferty dobierz także inne produkty chroniące Twój ogród przed szkodnikami.
Ocena
1 komentarz
22.10.2019
Jeden wielki NEGATYW!! A najlepszy jest opis: "Oznaki skutecznego działania....ble...ble...ble...mogą pojawić się po okresie 2 tygodni lub dłuższym, więc nie należy się zniechęcać, ble...ble...ble..." :-)) U mnie po 4 tygodniach KRECIK wykopał sobie w odległości 2cm od urządzenia kopiec, myślałem, że mnie krew zaleje!! ale bzyczy :-)))
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za komentarz. Przykro nam, jeśli spotkała Pana taka sytuacja i odstraszasz niewystarczająco zadziałał na gościa w Pańskim ogrodzie. Zachęcamy do konsultacji z pracownikiem w sklepie, który chętnie doradzi jak rozwiązać tę kwestię aby kret skutecznie zmienił miejsce zamieszkania. Przypominamy również o możliwości złożenia reklamacji w dowolnej Castoramie, gdzie zostanie rozpatrzona.

 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Jak zwalczać osy i szerszenie

 • Ogród

  Jak się pozbyć pcheł z mieszkania

 • Ogród

  Jak zwalczać nornice?

Ocena i komentarz dla:

Odstraszacz na krety dźwiękowy