Produkty

Okleina Oak White 67,5 cm

Kliknij aby powiększyć

Okleina Oak White 67,5 cm

Kod: 733692

Dodaj pierwszą opinię!

|
Okleina Oak zadowoli swoim eleganckim wyglądem każdego użytkownika urządzającego lub odnawiającego swoje mieszkanie. Za pomocą tej dekoracyjnej folii możesz tworzyć nietuzinkowe ozdoby w swoim mieszkaniu. Posłuży Ci ona także do renowacji mebli lub drzwi, ponieważ imituje naturalny wygląd drewna. Dostępne są także inne okleiny – znajdziesz je w naszej ofercie.

Zwroty bez problemu

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

szer. 67,5 cm

Wysokość opakowania

9 cm

Długość opakowania

69 cm

Szerokość opakowania

12 cm

Waga brutto

2 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

dekoracyjne oklejanie różnego rodzaju powierzchni

Parametry indywidualne

Nr referencyjny

10627

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

folia PCV

Wzór

Oak White

Okleina Oak świetnie sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym, ponieważ jest produktem pozwalającym na wykonanie niebanalnych dekoracji otoczenia. Przystosowana jest do naklejania na powierzchniach gładkich, płaskich oraz oczyszczonych, co daje Ci szerokie możliwości jej zastosowania. Z powodzeniem odświeżysz przy jej użyciu wygląd swoich drzwi lub mebli – okleina znakomicie imituje naturalny rysunek drewna, więc świetnie nadaje się do tego typu prac. Jej elegancki wygląd sprawia także, że najkorzystniej będzie się ona prezentowała w pomieszczeniach klasycznych. Produkt wykazuje doskonałe właściwości wytrzymałościowe, dlatego nie utraci swojego koloru nawet narażony na długotrwałe nasłonecznienie. W naszej ofercie znajdziesz też inne okleiny, spośród których wybierzesz interesujący Cię wzór.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Instrukcja wideo - jak przykleić obrzeża meblowe na 3 sposoby?

 • Wykończenie

  Okleina meblowa – co warto o niej wiedzieć?

 • Wykończenie

  Zrób to sam – etykiety na słoiki

CASTORAMA POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informuje, iż wprowadzona do obrotu półmaska z zaworem DS. DTC3C-F, FFP3 NR, kod EAN 3663602903048, nie spełnia zasadniczych wymagań załącznika II rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG (Dz. Urz. UE L2016.81.51), w zakresie oporu wdechu dla badanej klasy ochrony (FFP3 NR), co stwarza zagrożenie ograniczonego dopływu tlenu w trakcie użytkowania wyrobu, co może powodować konieczność ściągnięcia wyrobu z twarzy, a zatem przedostania się do płuc, zanieczyszczonego powietrza i stwierdzonych niezgodności formalnych, z uwagi na brak certyfikatu oceny typu UE i dokumentów potwierdzających przeprowadzenie procedury oceny zgodności wyrobu oraz brak wskazania w instrukcji użytkowania wyrobu nazwy i adresu producenta. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Ocena i komentarz dla:

Okleina Oak White 67,5 cm