Produkty

Okulary ochronne Dedra matowe UV poliwęglan

Kliknij aby powiększyć

Okulary ochronne Dedra matowe UV poliwęglan

Marka: Dedra

Marka: Dedra

Kod: 202018

|
Okulary ochronne są produktem, który wykorzystasz podczas wykonywania prac szlifierskich w swoim przydomowym warsztacie. Produkt został wykonany z wytrzymałego poliwęglanu, który cechuje się odpornością na pęknięcia oraz zarysowania. Dzięki temu produkt posłuży Ci przez wiele lat, nawet podczas codziennego użytkowania.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

10 x 6 x 26 cm

Długość opakowania

6 cm

Wysokość opakowania

26 cm

Szerokość opakowania

10 cm

Waga brutto

0.03 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

ochrona oczu przed zagrożeniami mechanicznymi

Parametry indywidualne

Marka

Dedra

Informacje dodatkowe

filtr UV

Nr referencyjny

BH1052

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

poliwęglan, zakończenie ramion - guma
Ochronne okulary zostały wykonane z poliwęglanu, który jest solidny i wytrzymały. Produkt zabezpieczy Twój wzrok przed odpryskami z metalu lub drzazgami, zapewniając bezpieczeństwo podczas wykonywania pracy. Element sprawdzi się doskonale przy pracach związanych ze szlifowaniem lub spawaniem, a także przy tradycyjnej obróbce twardych materiałów. Dlatego z powodzeniem zastosujesz produkt nie tylko w profesjonalnym warsztacie, ale również w przydomowym garażu. Okulary posiadają filtr UV, który zabezpiecza wzrok przed działaniem promieni słonecznych. Sprawi to, że możesz z powodzeniem wykonywać pracę na zewnątrz podczas słonecznej pogody. Okulary zawierają gumowe, wyprofilowane nauszniki, które zapobiegają zsuwaniu się, umożliwiając wykonywanie pracy bez kłopotliwych przerw.
Ocena
2 komentarze
18.10.2017
Świetne okulary, jako przeciwsłoneczne. Po wielu nieudanych zakupach okularów "na ulicy lub na jarmarku" (które to zresztą rozpadały się po niedługim użytkowaniu) , wreszcie trafiłem na te, uczciwie i solidnie zrobione. Mogą nawet wielokrotnie upaść na beton czy asfalt - i nic się złego z nimi nie dzieje.
W dodatku mają "dizajnerski i szpanerski" wygląd, a znajomi myślą, że były bardzo drogie.
Może jedyną ich "wadą" jest to, że lekko zaparowują (bo szczelnie dopasowane do twarzy), gdy jestem spocony - ale wystarczy na kilka sekund zdjąć i ponownie założyć.
07.08.2015
dobrze zabudowane okulary to podstawa jak się coś robii. jak sie nie zakłada to nie ma co potem płakać, że jakieś opiłki Ci do oczu wlatują. te okulry są bardzo dobre.
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Jak dobrze zabezpieczyć się podczas pracy?

 • Ogród

  Bezpieczeństwo podczas pracy z drewnem

 • Narzędzia i artykuły

  Jak zapewnić bezpieczeństwo w warsztacie

Ocena i komentarz dla:

Okulary ochronne Dedra matowe UV poliwęglan