Produkty

Okulary ochronne Yato typ 2876 bezbarwne

Kliknij aby powiększyć

Okulary ochronne Yato typ 2876 bezbarwne

Marka: Yato

Marka: Yato

Kod: 210546

|
Okulary wykonane z transparentnego materiału to podstawowe zabezpieczenie Twojej twarzy. Dzięki nim do oczu nie dostaną się drobne odłamki obrabianego materiału. Zabezpieczone zostaną także okolice oczu – równie wrażliwe i skłonne do bolesnych zranień. Okulary ochronne znajdziesz w naszej ofercie w wielu różnych modelach. Nie będziesz miał zatem kłopotu z doborem idealnego dla siebie produktu.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

5 cm

Wysokość opakowania

18 cm

Szerokość opakowania

16 cm

Waga brutto

0.108 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

ochrona oczu przed uszkodzeniem odpryskami ciał stałych

Poziom ochrony

kategoria II

Parametry indywidualne

Marka

Yato

Informacje dodatkowe

klasa optyczna I, mocowane elastyczna taśmą

Typ/rodzaj

okulary bezbarwne

Certyfikacja

zgodne z normą EN 166

Nr referencyjny

YT-7377

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

poliwęglan, nylon
Okulary ochronne to produkt, który warto stosować w celu ochrony oczu. Zasłonięte, nie będą narażone na drobne odpryski pochodzące z obrabianych materiałów drewnianych czy metalowych. Okulary przysłonią oczy, ale również część twarzy. Zyskasz tym samym pewność, że nie tylko wzrok będzie bezpieczny, ale także okolice twarzy, które również są bardzo delikatne. Okulary wykonano z transparentnego materiału, łatwego do wyczyszczenia i przede wszystkim bardzo solidnego. Tym samym masz pewność, że jeśli będziesz je prawidłowo użytkował, to posłużą Ci przez długi czas. Aby nie zarysować ich powierzchni, przechowuj je w szczelnym pojemniku. Okulary tego typu są dostępne w sklepach Castorama w wielu modelach. Możesz zatem dobrać taki produkt, który dopasuje się do kształtu Twojej twarzy.
Ocena
8 komentarzy
21.02.2020
Cena nie adekwatna do jakości. Obniżcie do 20 zł, wtedy będą warte zainteresowania. Do noszenia w przewiewnym pomieszczeniu są odpowiednie. Do pracy niestety nie. Chyba że się octem przesmaruje, a to wątpliwa przyjemność.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy uprzejmie za pozostawienie opinii. Jest nam przykro, jeśli produkt nie spełnia Pana oczekiwań i nie sprawdził się podczas pracy. Czy byłby Pan tak uprzejmy i zechciał podzielić się z nami większą ilością szczegółów na temat Pana doświadczeń z zakupionymi okularami? Z jakich przyczyn nie jest Pan z nich zadowolony? Wszelkie spostrzeżenia można nam przesłać w prosty i dogodny sposób, korzystając z formularza zamieszczonego na stronie: www.castorama.pl/kontakt Jednocześnie przypominamy, że w przypadku wątpliwości co do jakości artykułu, naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji, z którego można skorzystać w dowolnym, wybranym przez siebie sklepie na terenie całego kraju.

09.12.2019
Za te cenę oczekiwałem perfekcji. Niestety po za fajnym wyglądem same wady. Gąbka tak szczelnie dolega do twarzy że okulary momentalnie paruja do tego źle zaprojektowane wyloty do odparowywania zatkane są przez gabke. Po oderwaniu całkowicie gąbki sytuacja się poprawia ale nie na tyle zeby dać tym goglom więcej niż 2 gwiazdki. Ogólnie nie polecam. Tańsze zamienniki są lepsze mimo że nie są tak ergonomiczne a za prawie 40zl oczekuje się perfekcji w kawałku plastiku i gumy. Yato się nie podpisało a ich inzyniezy chyba nigdy nie użyli własnego sprzętu skoro projektują coś co nie działa albo działa źle.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy uprzejmie za podzielenie się z nami swoją opinią. Jest nam niezmiernie przykro, jeśli zakupione okulary nie spełniły pokładanych w nich oczekiwań. Przyjrzymy się bliżej wspomnianej przez Pana kwestii odparowywania. Zachęcamy również do konsultacji doboru odpowiednich okularów z jednym z naszych doradców fachowych, który postara się pomóc, prezentując różne modele okularów dostępnych w naszym sklepie, oraz ich atrybuty.

09.08.2019
Przyzwoite, tylko trzeba je przesmarować co jakiś czas środkiem zapobiegającym parowaniu.
11.05.2019
Tragedia, parują strasznie!
Nie przetestowane przez producenta,
Lipa.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za tę opinię. Przykro nam, jeśli ten produkt nie spełnił Pana oczekiwań. Przypominamy o możliwości zwrotu lub reklamacji, w tym celu zapraszamy do sklepu.

05.04.2018
Pseudo ochronne tak parują że nic nie widać ! używanie grozi śmiercią ! Dno !
21.04.2017
Mam manię na punkcie bezpieczeństwa moich oczu. Bez okularów nawet nie wchodzę do męża do garażu. Te są jedne z trzech, które kupił. Wygodne i dają mi poczucie bezpieczeństwa, więc zawsze biorę właśnie je.
31.03.2017
Wygodne są,szkoda tylko że przy intensywniejszej pracy szybki tak zaparowywują że nazwa "ochronne" ma z rzeczywistością niewiele wspólnego, po prostu nic nie widać !!!
Producent chyba miał na myśli że ochrona polega na braku widoczności zagrożeń.
06.02.2017
porządne bardzo. ta taśma super trzyma i nie ma dyskomfortu przy noszeniu tych okularów - najlepsze z tych, które dotychczas miałem
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Jak zapewnić bezpieczeństwo w warsztacie

 • Narzędzia i artykuły

  Jak dobrze zabezpieczyć się podczas pracy?

 • Ogród

  Bezpieczeństwo podczas pracy z drewnem

Ocena i komentarz dla:

Okulary ochronne Yato typ 2876 bezbarwne