Produkty
Do 20 rat na kuchnie i meble do zabudowy
Do 20 rat na kuchnie i meble do zabudowy

Dla kredytu na zakup towarów i usług do 10 rat 0%, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 13.06.2022 r.: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%; cena towaru 1000 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 0%; całkowita kwota kredytu 1000 zł; całkowita kwota do zapłaty 1000 zł; całkowity koszt kredytu 0 zł; czas obowiązywania umowy 10 mies., wys. 10 równych rat miesięcznych 100 zł. Propozycja kredytu dotyczy zakupu opału (ekogroszek, brykiet, pellet, drewno kominkowe) na kwotę min. 1000 zł i obowiązuje dla umów zawartych od 24.08.2022 r. do 16.10.2022 r. Szczegóły w sklepach oraz na castorama.pl. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o przyznaniu i warunkach kredytu zostanie podjęta przez Bank.

Propozycja dostępna tylko w sklepach stacjonarnych

Zapewnij sobie opał w Castoramie i ciesz się ciepłem!

Wszystko, czego potrzebujesz, kupisz na raty:

  • 1bez zbędnych formalności 1,
  • 2bez poręczycieli,
  • 3bez konieczności wpłaty własnej,
  • 4z możliwością łączenia różnych źródeł dochodów,
  • 5spłatę kredytu możesz rozłożyć nawet do 50 równych rat miesięcznych2
  • 6do 50 000 zł (kredytowana wartość zakupionych towarów).

Możesz skorzystać z dodatkowej dobrowolnej propozycji dotyczącej ubezpieczenia oraz assistance „POMOC NA ZAWOŁANIE”3 czy Pakietu Usług Bankowych.4

1 Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

2 O aktualny, dostępny okres kredytowania pytaj sprzedawcy.

3 Ogólne Warunki Ubezpieczenia (OWU) dostępne w oddziałach Santander Consumer Bank S.A. oraz na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową oraz usługi Assistance zapewnia AWP P&C S.A. Oddział w Polsce. Ochronę ubezpieczeniową w ramach ubezpieczenia M01/PA2017 zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC i/lub CNP Santander Insurance Europe DAC z siedzibą w Dublinie, Irlandia. Przed zawarciem umowy ubezpieczenia Klient powinien zapoznać się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia (OWU), a szczególnie z zakresem ochrony oraz wyłączeniami i ograniczeniami odpowiedzialności zakładu ubezpieczeń. Koszty ubezpieczenia są przedstawione w Szczegółowej Umowie Ubezpieczenia oraz Karcie Produktu.

4 https://www.santanderconsumer.pl/zakupy-na-raty/raty-w-sklepie-internetowym,1.html

O szczegóły i inne dostępne propozycje pytaj doradcę w Punkcie Usług Finansowych lub sprawdź na www.castorama.pl

Castorama Polska Sp. z o.o. („Castorama”), działając jako pośrednik kredytowy współpracuje z Kredytodawcą: Santander Consumer Bank SA z siedzibą we Wrocławiu i otrzymuje od Kredytodawcy wynagrodzenie. Castorama, w ramach współpracy z Kredytodawcą w zakresie sprzedaży ratalnej organizowanej poprzez sieć Internet oraz w sklepach stacjonarnych, umocowana jest do dokonywania następujących czynności: Informowanie o oraz udostępnienie klientom możliwości dokonywania zakupu towarów i/lub usług oferowanych przez Castorama w systemie sprzedaży ratalnej organizowanym przez Kredytodawcę; Przyjmowanie od klientów oświadczeń o odstąpieniu od umowy o kredyt konsumencki udzielony na zakup towarów i usług oferowanych przez Castorama, zawartej z Kredytodawcą za pośrednictwem Castorama. W ramach współpracy z Kredytowacą w zakresie sprzedaży ratalnej organizowanej w sklepach stacjonarnych Castorama jest uprawniona do podpisywania umowy o kredyt konsumencki w imieniu i na rzecz Kredytodawcy. Konsument nie ponosi na rzecz Castorama kosztów związanych z podejmowanymi przez Castorama czynnościami faktycznymi lub prawnymi związanymi z przygotowaniem, oferowaniem, zawieraniem lub wykonywaniem umowy o kredyt.

Niniejsze propozycje nie są ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta, zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A.