Produkty

Opalarka MacAllister 2000 W cyfrowy wyświetlacz

Kliknij aby powiększyć

Opalarka MacAllister 2000 W cyfrowy wyświetlacz

Marka: MacAllister

Marka: MacAllister

Kod: 202639

|
Opalarka to niezwykle funkcjonalne urządzenie, które poprzez emitowanie gorącego powietrza umożliwia sprawne usuwanie starych farb. Przeznaczone jest także do cięcia i formowania tworzyw sztucznych, za sprawą czego umożliwi Ci tworzenie różnych konstrukcji. Przyda się nie tylko w warsztacie, ale też w gospodarstwie domowym – korzystając z niej, szybko pozbędziesz się chwastów.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Długość opakowania

37 cm

Wysokość opakowania

10.5 cm

Szerokość opakowania

32.5 cm

Waga brutto

2.14 kg

Długość kabla

3 m

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

prace warsztatowe, majsterkowanie

Moc nominalna

2000 W

Zakres temperatur

50 - 650 st. C

Przepływ powietrza

250 - 500 l/min

Parametry indywidualne

Marka

MacAllister

Gwarancja

3 lata

Nr referencyjny

MEHG2000
Opalarka to urządzenie emitujące gorące powietrze. Przyda Ci się podczas usuwania starych farb lub powłok lakierniczych, dzięki temu stosując ją możesz np. sprawnie odnowić swoje meble. Umożliwia ona także cięcie wielu tworzyw sztucznych – poprzez działanie na nie wysoką temperaturą. Możesz zastosować ją nie tylko w profesjonalnym warsztacie, ale też w każdym gospodarstwie domowym – korzystając z niej szybko i sprawnie pozbędziesz się chwastów. Gorące powietrze umożliwia również precyzyjne formowanie elementów z tworzyw sztucznych. Posiada prostą konstrukcję, za sprawą czego jest łatwa w obsłudze. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz różne rodzaje tego produktu, za sprawą czego możesz z łatwością wybrać model najlepiej spełniający Twoje potrzeby.
Ocena
2 komentarze
09.12.2016
Kupiłem 1,5 roku temu używana do wszystkiego, od wyginania plastików po rozpalanie grilla. przez ostatnie 6 miesięcy pracowała po 6 godzin 5 dni w tygodniu przy renowacji okien. dawała radę nawet z kilkoma milimetrami farby co się uzbierały od 1904 r. w ostatni dzień pracy przełamał się kabel ale po skróceniu go o 10 cm hula dalej. temperatura pokazywana na wyświetlaczu nie jest temperaturą powietrza wylatującego z dyszy ale to w niczym mi nie przeszkadzało, i tak trzeba za każdym razem metodą prób i błędów dostosować temperaturę do danej pracy tak by uzyskać najlepsze wyniki.
17.08.2015
Jak się ma żonę, która co pół roku wymyśla remont i odrestaurowuje stare meble, to urządzenie naprawdę się przydaje. Zdzierała już farbę z poniemieckich drzwi i urządzenie dało radę. Może przy kliku warstwach musiała dłużej popracować, ale to przecież nie BOSCH i nie ta półka cenowa.
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Usuwanie starej farby ze ścian

 • Narzędzia i artykuły

  Zastosowanie i wybór opalarek

 • Narzędzia i artykuły

  Jak pozbyć się starej lamperii

Ocena i komentarz dla:

Opalarka MacAllister 2000 W cyfrowy wyświetlacz