Produkty

Baza ościeżnicy prawa sonoma

Kliknij aby powiększyć

Baza ościeżnicy prawa sonoma

Kod: 919185

|
Ościeżnica doskonale sprawdzi się nie tylko w Twoim mieszkaniu, lecz również w rozmaitych lokalach użytkowych. Za jej pomocą estetycznie wykończysz otwór wejściowy, przystosowując go do zawieszenia drzwi. Produkt wykonany z płyty MDF został powleczony folią finish, więc jest wyjątkowo wytrzymały oraz odporny na uszkodzenia.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

 • Typ otwierania

  Typ otwierania

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

206,2 x 9 x 4,4 cm

Długość opakowania

213 cm

Waga brutto

10 kg

Szerokość opakowania

9 cm

Wysokość opakowania

9 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Liczba zawiasów

3

Obszary zastosowania

budownictwo

Parametry indywidualne

Typ/rodzaj

prawa

Gwarancja

2 lata

Nr referencyjny

651

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

dąb sonoma

Wykończenie

folia typu "finish"

Materiał wykonania

płyta MDF
Ościeżnica stanowi jeden z ważniejszych elementów wyposażenia mieszkania – na niej zawieszane są bowiem drzwi, które oddzielają od siebie poszczególne pomieszczenia. Element oferowany tutaj to baza ościeżnicy, czyli belki pionowe. Wykonane zostały z płyty MDF, która charakteryzuje się wysoką twardością, dzięki czemu zapewnia całości konstrukcji doskonałą stabilność oraz trwałość. Produkt powleczony folią finish jest w większym stopniu odporny na uszkodzenia mechaniczne, takie jak rozmaite uderzenia oraz zarysowania. Atrakcyjny kolor sonoma sprawia, że ościeżnica będzie idealnym uzupełnieniem wnętrz urządzonych w klasycznym stylu – barwa ta idealnie imituje bowiem naturalny odcień drewna. W ofercie znajdziesz także pozostałe elementy potrzebne do samodzielnego skonstruowania ościeżnicy.
Ocena
1 komentarz
03.05.2019
UWAGA - te ościeżnice oraz drzwi do nich dedykowane oklejone są zwykłym papierem, trzeba obchodzić się z nimi jak z jajkiem. Zupełnie nieodporne na zarysowania i uszkodzenia, można jedynie na nie patrzeć, bo nie nadają się do normalnego użytkowania w domu, Totalne badziewie. Stracone pieniądze.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za tę opinię. Przykro nam, jeśli produkt nie spełnił Pańskich oczekiwań. Przypominamy o możliwości zareklamowania takiego towaru, jednocześnie informujemy, że przekażemy ten komentarz osobom odpowiedzialnym za kontrolę jakości towaru w naszych sklepach, celem weryfikacji.

 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Przepisy prawne dotyczące osadzania drzwi zewnętrznych i wewnętrznych

 • Budowa

  Zmiana wyglądu ościeżnicy – pomysły

 • Budowa

  Ościeżnica – stała czy regulowana?

Ocena i komentarz dla:

Baza ościeżnicy prawa sonoma