Produkty

Ostatnie sztuki wybranych serii drzwi wewnętrznych!

Skorzystaj z okazji i kup nowe drzwi wewnętrzne. Dopasujesz je do każdego wnętrza, odświeżając dotychczasowe pomieszczenia lub nadając szyku nowym. Dostępne są w różnych rodzajach, rozmiarach i kolorach. Spiesz się, to ostatnie sztuki z poniższych serii!

Seria DEVON

Drzwi wewnętrzne z serii Devon dostępne są w kolorze Amber, w kilku rozmiarach oraz w wersji pokojowe, z tulejami lub pełne.

Seria EXMOOR

Drzwi wewnętrzne z serii Exmoor dostępne są w kolorach Orzech North i Dąb Skalny, w kilku rozmiarach oraz w wersji bezfelcowe, pokojowe, z tulejami lub pełne.

Seria SAMAR

Drzwi wewnętrzne z serii Samar dostępne są w kolorze Amber, w kilku rozmiarach oraz w wersji pokojowe, z tulejami lub pełne.

Seria NODO

Drzwi wewnętrzne z serii Nodo dostępne są w kolorze Jesion Szary, w kilku rozmiarach oraz w wersji pokojowe, z tulejami lub pełne.

Seria CERES

Drzwi wewnętrzne z serii Ceres dostępne są w kolorach Dąb Sonoma i Akacja, w kilku rozmiarach oraz w wersji pokojowe, z tulejami lub pełne.

Seria CONNEMARA

Drzwi wewnętrzne z serii Connemara dostępne są w kolorach Dąb Skalny i Orzech North, w kilku rozmiarach oraz w wersji pokojowe, z podcięciem/z tulejami lub pełne.

Seria VITA

Drzwi wewnętrzne z serii Vita dostępne są w kolorze Jesion i Grafit, w kilku rozmiarach oraz w wersji pokojowe, z podcięciem lub pełne.

Seria GRASO

Drzwi wewnętrzne z serii Graso dostępne są w kolorze Grafit, w kilku rozmiarach oraz w wersji pokojowe, z podcięciem lub pełne.

Seria JASPER

Drzwi wewnętrzne z serii Jasper dostępne są w kolorze Dąb North, w kilku rozmiarach oraz w wersji pokojowe, z podcięciem lub pełne.

Seria PRIM

Drzwi wewnętrzne z serii Prim dostępne są w kolorze Dąb Szary, w kilku rozmiarach oraz w wersji pokojowe, z podcięciem lub pełne.

Seria EKO

Drzwi wewnętrzne z serii Eko to drzwi sosnowe, dostępne w jednym rozmiarze, prawe lub lewe.

Seria MALAGA

Drzwi wewnętrzne z serii Malaga to drzwi sosnowe, dostępne w kilku rozmiarach oraz w wersji pokojowe, pełne lub do łazienki.