Produkty

Ostrzałka do łańcucha elektryczna 85 W

Kliknij aby powiększyć

Ostrzałka do łańcucha elektryczna 85 W

Kod: 629450

|
 • precyzyjna regulacja kąta dla doskonałej ostrości łańcucha
 • system montażu do stołu warsztatowego
 • łatwa wymiana szczotki węglowej
 • wymienna tarcza ścierna
Dobrze naostrzony łańcuch pozwala na skuteczne i bezpieczne cięcie przy użyciu piły. Dlatego ostrzałka elektryczna powinna ona być częścią wyposażenia każdego warsztatu. Jej zadaniem jest ostrzenie łańcuchów tnących wykorzystywanych w pilarkach łańcuchowych. Atutem tego narzędzia jest możliwość precyzyjnego doboru kąta, co umożliwia bardzo dokładne naostrzenie.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

18.5 cm

Wysokość opakowania

18 cm

Szerokość opakowania

26 cm

Waga brutto

2.2 kg

Wymiary produktu

29 x 30 x 26 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

ostrzenie łańcuchów

Parametry indywidualne

Gwarancja

12 miesięcy

Informacje dodatkowe

prędkość obrotowa bez obciążenia: 5500 obr./min, moc 85 W

Nr referencyjny

SF7C101

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

tworzywo sztuczne

Kolor producenta

wielobarwny
Elektryczna ostrzałka do łańcucha to narzędzie, którego nie powinno zabraknąć w warsztacie. Od tego, jak dobrze naostrzony jest łańcuch pilarki, zależy nie tylko wygoda i skuteczność cięcia, ale też bezpieczeństwo pracy. Przedstawiona tu ostrzałka może być zamontowana na stole warsztatowym. Stabilnie przykręcone do blatu urządzenie pozwala na dużą wygodę korzystania. Atutem ostrzałki elektrycznej jest też jej precyzja, dzięki której możesz uzyskać znakomitą ostrość łańcucha. Sprzęt umożliwia bowiem dokładne ustawienie pożądanego kąta ostrzenia. Urządzenie jest przystosowane do intensywnego użytkowania w warunkach warsztatowych – jest bardzo solidne, a jego budowa pozwala na łatwą wymianę części takich jak tarcza ścierna czy szczotka węglowa. Zamów produkt z dostawą już teraz!
Ocena
2 komentarze
12.12.2019
Ostrzałka trochę wiotka, utrudniony montaż do blatu-brak scisku, przy skrajnych ustawieniach kątów ostrzenia, szlifuje ząbek blokujący łańcuch, reszta ok
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli zakupiona ostrzałka nie do końca spełnia Pana oczekiwania. Bardzo nam zależy, by korzystanie z produktu było jak najbardziej przystępne i komfortowe, dlatego zachęcamy serdecznie do skonsultowania wspomnianych kwestii montażu, jak również ścisku i szlifowania ząbka z jednym z naszych doradców z działu Ogród, który chętnie doradzi, co należy zrobić, by produkt jak najlepiej sprawował się podczas pracy. Przypominamy jednocześnie, że w przypadku produktów objętych gwarancją, naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji. Można to zrobić w dowolnym sklepie Castorama, niekoniecznie w tym, w którym dokonano zakupu.

11.03.2019
Ostrzałka bardzo dobrej jakości. Moc 85w wystarczająca. Brak luzów przez co bardzo precyzyjne ostrzenie. Rewelacja za tą kasę.
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Ostrzenie narzędzi – co będzie nam potrzebne

 • Ogród

  Przegląd narzędzi do ostrzenia łańcuchów

 • Ogród

  Jak ostrzyć narzędzia?

Ocena i komentarz dla:

Ostrzałka do łańcucha elektryczna 85 W