Produkty

Osuszacz powietrza Blyss 10 l/24 h

Kliknij aby powiększyć

Osuszacz powietrza Blyss 10 l/24 h

Marka: Blyss

Marka: Blyss

Kod: 828864

|
 • wyświetlacz LED
 • filtr wielokrotnego użytku
 • do średnich pomieszczeń
Osuszacz powietrza Blyss poradzi sobie z wilgocią występującą w średniej wielkości pomieszczeniach. Dzięki filtrowi wielokrotnego użytku zaoszczędzisz nie tylko czas, ale również i pieniądze. To pozwoli Ci na zmniejszenie wilgoci w Twoim domu i ochronę go przed pleśnią oraz grzybami. Produkt jest łatwy w obsłudze i ekonomiczny.
Wszystko na raty.
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

24 cm

Wysokość opakowania

46 cm

Szerokość opakowania

28 cm

Waga brutto

9 kg

Wymiary produktu

28 x 24 x 46 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

osuszanie pomieszczeń

Napięcie

220 - 240 V

Moc maksymalna

220 W

Pojemność zbiornika na wodę

2,2 l

Maksymalna powierzchnia pomieszczenia

15 m2

Czynnik chłodniczy

R - 134 A

Wydajność

10 l/h

Parametry indywidualne

Marka

Blyss

Gwarancja

12 miesięcy

Nr referencyjny

YGD10-5030BLR2-1

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

ABS, miedź

Kolor producenta

biały
Osuszacz powietrza Blyss 10l/24h redukuje wilgoć, która występuje w pomieszczeniach średniej wielkości. Najlepiej sprawdza się w łazienkach, pralniach, piwnicach czy suszarniach. Filtr wielokrotnego użytku sprawi, że zaoszczędzisz nie tylko czas, ale także pieniądze. Właściwy poziom wilgotności powietrza sprawi, że zapobiegniesz pojawieniu się pleśni i grzybów, dzięki czemu nie wpłyną negatywnie na Twoje zdrowie. Osuszacz ma prosty interfejs i wyświetlacz LED, co sprawia, że jest niezwykle prosty w obsłudze. Osuszacz powietrza Blyss pasuje do pomieszczenia o maksymalnej wielkości piętnaście metrów kwadratowych. Model pracuje cicho, a estetyczna obudowa sprawia, że nie rzuca się w oczy. Szybko pozwoli na pozbycie się problemu, szczególnie przy niemożliwości poprawy wentylacji.
Ocena
4 komentarze
01.12.2019
Ja również kupiłam osuszacz tej marki tylko model 12/24 i również nie było żadnej instrukcji obsługi. Sugerując się odpowiedzią na podobny problem próbowałam wysłać prośbę o instrukcję na podany adres (dzial.jakosci@castorama.pl.), ale cały czas mi odpowiada, że adres jest błędny. Dzwoniłam do Castoramy, obiecano pomoc i żadnej odpowiedzi (mija prawie miesiąc). Obsługa nie najlepsza.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za przekazaną opinię. Chcielibyśmy uprzejmie poinformować, że adres, który Pani wskazała jest poprawny. Może Pani również skontaktować się ze sklepem, w którym dokonała zakupu osuszacza. Zapraszamy pod adres: castorama.pl/kontakt

26.11.2019
W miare cichy i szybko osusza pranie w malej łazience
24.11.2019
Kupiłem osuszacz marki Blyss 10l/24h niestety nie działał. Wymieniłem na kolejny model , a ten również nie działa. Nie polecam tej marki
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za komentarz. Przykro nam, jeśli spotkała Pana taka sytuacja, a osuszacz nie działał. Prosimy o kontakt ze sklepem.

22.10.2019
Osuszacz estetyczny, w miarę cichy i skuteczny. Niestety w paczce dostałam instrukcję do innego modelu i teraz muszę szukać w sieci, bonie wiem jak wykorzystać możliwości ustawień, które daje osuszacz.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za komentarz. Cieszymy się, że osuszacz spełnił Pani oczekiwania. Przykro nam jednak, jeśli instrukcja odnosi się innego produktu. Na prośbę Klienta wysyłamy instrukcję obsługi drogą elektroniczną. W tym celu prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres: dzial.jakosci@castorama.pl. Prosimy o możliwie dokładne wskazanie produktu, dla którego potrzebna jest instrukcja - przyśpieszy to jej otrzymanie.

 • Porady
  i wskazówki

 • Instalacja

  Metody osuszania elewacji

 • Instalacja

  Jak zapobiegać powstawaniu wilgoci w mieszkaniu?

 • Instalacja

  Elektroosmotyczne osuszanie murów

Ocena i komentarz dla:

Osuszacz powietrza Blyss 10 l/24 h