Produkty

Otwornica bimetal Erbauer 140 mm

Kliknij aby powiększyć

Otwornica bimetal Erbauer 140 mm

Marka: Erbauer

Marka: Erbauer

Kod: 213108

|
Otwornica bimetal jest przeznaczona do wiercenia w miękkich materiałach, jak drewno, tworzywo sztuczne, płyty gipsowe, aluminium czy też cienka oraz miękka stal. Krawędź wykończona stalowymi zębami sprawia, że otwornica z łatwością zatapia się w podłożu i wycina otwór, bez rozwarstwiania materiału. Narzędzie znajdziesz w kilku wielkościach do wyboru.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

20 cm

Waga brutto

0.73 kg

Szerokość opakowania

24 cm

Wysokość opakowania

5.5 cm

Średnica

140 mm

Liczba sztuk w opakowaniu

1

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

prace warsztatowe, remontowo - budowlane; majsterkowanie

Przeznaczenie

drewno, tworzywo sztuczne, płyty gipsowe, aluminium i cienka, miękka stal

Parametry indywidualne

Marka

Erbauer

Informacje dodatkowe

głębokość cięcia: 38 mm

Nr referencyjny

HLE77900

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal szybkotnąca M3
Otwornica bimetal znajdzie zastosowanie podczas rozmaitych prac remontowych oraz instalacyjnych. Sprawdzi się także podczas prac w warsztacie oraz ułatwi majsterkowanie. Produkt posłuży Ci do wykonania precyzyjnych otworów w różnych materiałach. Wykorzystasz ją do wykonania otworów w drewnie, płytach gipsowych, aluminium, tworzywie sztucznym czy tez cienkiej i miękkiej stali. Część robocza została wykonana z szybkotnącej stali M3, której krawędź została wykończona stalowymi zębami, które ułatwiają cięcie w różnych podłożach. Aby usunąć materiał ze środka otworu, wykorzystaj trzpień z płaską końcówką. Otwornicę możesz dopasować do swoich potrzeb, wybierając odpowiedni element o różnej średnicy z naszej bogatej oferty.
Ocena
4 komentarze
10.02.2020
Otwornica fi 60 nie jest używana codziennie ale wywierciła już parę otworów w blachach i płytach meblowych bez straty jakości cięcia. Polecam
01.11.2019
Dla mnie porażka.Wyrzucone pieniądze w błoto. Cienkiej blachy nie potrafi przewiercić mimo, że mówi się na to wiertło bimetal,wiertło prowadzące tempe.Kiepska Chińszczyna.Musiałem pojechać do innego sklepu i kupiłem tańsze i lepsze!
Nadaję się do może płyty pilśniowej.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli otwornica nie spełniła Pana oczekiwań i nie sprawdziła się podczas pracy. Jednocześnie przypominamy, że w takich przypadkach naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji. Można tego dokonać w dowolnym sklepie Castorama. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości. Zapewniamy również, że opisana kwestia zostanie przekazana osobom odpowiedzialnym za jakość oferowanych w sklepie produktów w celu jej zweryfikowania.

10.01.2019
Marka sugeruje niemieckie pochodzenie produktu, jednak jakość raczej chińska.
Potrzebowałem wywiercić 4 otwory wentylacyjne fi=40 mm w drzwiach do łazienki i to wiercenie zajęło mi ok. trzech kwadransów. Więc albo moje drzwi łazienkowe były wykonane z pancernej dykty, albo ta otwornica jest słaba.
28.02.2018
Możliwość cięcia w różnych materiałach to duży atut
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Jak wybrać otwornicę

 • Narzędzia i artykuły

  Akcesoria do wiertarek, młotowiertarek i młotów – w co warto się wyposażyć?

 • Narzędzia i artykuły

  Otwornice do drewna – wybór i zastosowanie

Ocena i komentarz dla:

Otwornica bimetal Erbauer 140 mm