Produkty

Otwornica bimetal Erbauer 27 mm

Kliknij aby powiększyć

Otwornica bimetal Erbauer 27 mm

Marka: Erbauer

Marka: Erbauer

Kod: 213114

|
Poszukujesz narzędzia, które ułatwi Ci wykonywanie otworów o określonej średnicy? Wykorzystaj otwornicę z szybkotnącej stali M3. Produkt możesz użyć do pracy w drewnie, aluminium czy tworzywie sztucznym. Sprawdzi się także do obróbki cienkiej i miękkiej stali. Do akcesorium możesz dobrać także inne otwornice o różnej średnicy.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

7.5 cm

Waga brutto

0.075 kg

Szerokość opakowania

14 cm

Wysokość opakowania

4 cm

Średnica

27 mm

Liczba sztuk w opakowaniu

1

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

prace warsztatowe, remontowo - budowlane; majsterkowanie

Przeznaczenie

drewno, tworzywo sztuczne, płyty gipsowe, aluminium i cienka, miękka stal

Parametry indywidualne

Marka

Erbauer

Informacje dodatkowe

głębokość cięcia: 38 mm

Nr referencyjny

HLE63145

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal szybkotnąca M3
Otwornica bimetal to narzędzie przeznaczone do współpracy z elektronarzędziami. Po zamocowaniu części roboczej narzędzie do obróbki materiałów jest gotowe do pracy. Za pomocą elementu wywiercisz gładkie oraz precyzyjne otwory, nie niszcząc ani nie rozwarstwiając podłoża. Otwornica została wykonana z mocnej szybkotnącej stali, dzięki czemu wyróżnia się trwałością oraz odpornością na ścieranie. Produkt został wyposażony w zęby, które poprawiają jakość cięcia. Do usuwania materiału, który pozostał po wierceniu użyjesz płaskiego trzpienia. Otwornica jest uniwersalna, dlatego wykorzystasz ją do pracy z drewnem, płytą gipsową, aluminium czy tworzywem sztucznym. Nadaje się także do cięcia cienkiej oraz miękkiej stali. Produkt znajdziesz także w innych średnicach.
Ocena
4 komentarze
10.02.2020
Otwornica fi 60 nie jest używana codziennie ale wywierciła już parę otworów w blachach i płytach meblowych bez straty jakości cięcia. Polecam
01.11.2019
Dla mnie porażka.Wyrzucone pieniądze w błoto. Cienkiej blachy nie potrafi przewiercić mimo, że mówi się na to wiertło bimetal,wiertło prowadzące tempe.Kiepska Chińszczyna.Musiałem pojechać do innego sklepu i kupiłem tańsze i lepsze!
Nadaję się do może płyty pilśniowej.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli otwornica nie spełniła Pana oczekiwań i nie sprawdziła się podczas pracy. Jednocześnie przypominamy, że w takich przypadkach naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji. Można tego dokonać w dowolnym sklepie Castorama. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości. Zapewniamy również, że opisana kwestia zostanie przekazana osobom odpowiedzialnym za jakość oferowanych w sklepie produktów w celu jej zweryfikowania.

10.01.2019
Marka sugeruje niemieckie pochodzenie produktu, jednak jakość raczej chińska.
Potrzebowałem wywiercić 4 otwory wentylacyjne fi=40 mm w drzwiach do łazienki i to wiercenie zajęło mi ok. trzech kwadransów. Więc albo moje drzwi łazienkowe były wykonane z pancernej dykty, albo ta otwornica jest słaba.
28.02.2018
Możliwość cięcia w różnych materiałach to duży atut
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Otwornice do drewna – wybór i zastosowanie

 • Narzędzia i artykuły

  Jak wiercić w drewnie

 • Narzędzia i artykuły

  Akcesoria do wiertarek, młotowiertarek i młotów – w co warto się wyposażyć?

Ocena i komentarz dla:

Otwornica bimetal Erbauer 27 mm