Produkty

Otwornica bimetal Erbauer 30 mm

Kliknij aby powiększyć

Otwornica bimetal Erbauer 30 mm

Marka: Erbauer

Marka: Erbauer

Kod: 213115

|
Otwornica bimetal to akcesorium przeznaczone do współpracy z elektronarzędziem. Produkt wyposażony w ostre, stalowe zęby gładko przebija obrabiany materiał i wycina precyzyjny otwór. Model jest przeznaczony do wywiercania otworów w drewnie, aluminium, tworzywie sztucznym czy płycie gipsowej. Doskonale poradzi sobie także z cienką, miękką stalą.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

7.5 cm

Waga brutto

0.085 kg

Szerokość opakowania

14 cm

Wysokość opakowania

4 cm

Średnica

30 mm

Liczba sztuk w opakowaniu

1

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

prace warsztatowe, remontowo - budowlane; majsterkowanie

Przeznaczenie

drewno, tworzywo sztuczne, płyty gipsowe, aluminium i cienka, miękka stal

Parametry indywidualne

Marka

Erbauer

Informacje dodatkowe

głębokość cięcia: 38 mm

Nr referencyjny

HLE22924

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal szybkotnąca M3
Zastosowanie otwornicy to doskonały sposób na wywiercenie otworów w różnych materiałach. Narzędzie wykonane z szybkotnącej stali jest gotowe do użycia zaraz po jego zamocowaniu na wiertarce udarowej. Model znajdzie zastosowanie podczas różnych prac warsztatowych, instalacyjnych czy remontowych. Może sprawdzić się także podczas majsterkowania. Element pozwoli Ci w wygodny sposób wykonać otwór o określonej głębokości w drewnie, płycie gipsowej, aluminium czy tworzywie sztucznym. Za pomocą otwornicy możesz także ciąć cienką, miękką blachę. Dzięki wykorzystaniu podczas produkcji szybkotnącej stali M3 oraz zastosowaniu zębów jakość cięcia jest wysoka, a praca szybka. Za pomocą płaskiego trzpienia szybko pozbędziesz się materiału. Produkt znajdziesz także w innych wielkościach do wyboru.
Ocena
4 komentarze
10.02.2020
Otwornica fi 60 nie jest używana codziennie ale wywierciła już parę otworów w blachach i płytach meblowych bez straty jakości cięcia. Polecam
01.11.2019
Dla mnie porażka.Wyrzucone pieniądze w błoto. Cienkiej blachy nie potrafi przewiercić mimo, że mówi się na to wiertło bimetal,wiertło prowadzące tempe.Kiepska Chińszczyna.Musiałem pojechać do innego sklepu i kupiłem tańsze i lepsze!
Nadaję się do może płyty pilśniowej.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli otwornica nie spełniła Pana oczekiwań i nie sprawdziła się podczas pracy. Jednocześnie przypominamy, że w takich przypadkach naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji. Można tego dokonać w dowolnym sklepie Castorama. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości. Zapewniamy również, że opisana kwestia zostanie przekazana osobom odpowiedzialnym za jakość oferowanych w sklepie produktów w celu jej zweryfikowania.

10.01.2019
Marka sugeruje niemieckie pochodzenie produktu, jednak jakość raczej chińska.
Potrzebowałem wywiercić 4 otwory wentylacyjne fi=40 mm w drzwiach do łazienki i to wiercenie zajęło mi ok. trzech kwadransów. Więc albo moje drzwi łazienkowe były wykonane z pancernej dykty, albo ta otwornica jest słaba.
28.02.2018
Możliwość cięcia w różnych materiałach to duży atut
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Otwornice do drewna – wybór i zastosowanie

 • Narzędzia i artykuły

  Akcesoria do wiertarek, młotowiertarek i młotów – w co warto się wyposażyć?

 • Narzędzia i artykuły

  Jak wybrać otwornicę

Ocena i komentarz dla:

Otwornica bimetal Erbauer 30 mm