Produkty

Otwornica bimetal Erbauer 35 mm

Kliknij aby powiększyć

Otwornica bimetal Erbauer 35 mm

Marka: Erbauer

Marka: Erbauer

Kod: 213223

|
Otwornica bimetal znajdzie zastosowanie podczas wielu różnych prac montażowych, remontowych czy majsterkowania. Końcówka robocza posiada ząbkowaną, ostrą krawędź, która poprawia jakość cięcia i sprawia, że obrabiany materiał nie jest rozwarstwiony czy uszkodzony. W szerokiej ofercie znajdziesz także otwornice do cięcia betonu.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

7.5 cm

Waga brutto

0.095 kg

Szerokość opakowania

14 cm

Wysokość opakowania

4 cm

Średnica

35 mm

Liczba sztuk w opakowaniu

1

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

prace warsztatowe, remontowo - budowlane; majsterkowanie

Przeznaczenie

drewno, tworzywo sztuczne, płyty gipsowe, aluminium i cienka, miękka stal

Parametry indywidualne

Marka

Erbauer

Informacje dodatkowe

głębokość cięcia: 38 mm

Nr referencyjny

HLE17197

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal szybkotnąca M3
Otwornica bimetal to rodzaj akcesorium uzupełniającego elektronarzędzia. Po zamocowania go na trzpieniu możesz wykonać prace remontowe, warsztatowe czy montażowe. Narzędzie znakomicie sprawdza się przy wszelkich kreatywnych projektach z zakresu DIY. Otwornica z ostrymi, stalowymi zębami świetnie radzi sobie z drewnem, tworzywem sztucznym, płytami gipsowymi i aluminium. Możesz ją także wykorzystać do obrabiania miękkiej oraz cienkiej stali. Akcesorium zostało wyposażone w stalowe zęby, dzięki czemu szybko przebija materiał, nie powodując jego rozwarstwienia, co wpływa na estetykę całej konstrukcji. Jeśli chcesz wykonać otwory o innej średnicy, zapatrz się w odpowiednią otwornicę lub pełny komplet. Wszystkie produkty znajdziesz w naszej ofercie.
Ocena
4 komentarze
10.02.2020
Otwornica fi 60 nie jest używana codziennie ale wywierciła już parę otworów w blachach i płytach meblowych bez straty jakości cięcia. Polecam
01.11.2019
Dla mnie porażka.Wyrzucone pieniądze w błoto. Cienkiej blachy nie potrafi przewiercić mimo, że mówi się na to wiertło bimetal,wiertło prowadzące tempe.Kiepska Chińszczyna.Musiałem pojechać do innego sklepu i kupiłem tańsze i lepsze!
Nadaję się do może płyty pilśniowej.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli otwornica nie spełniła Pana oczekiwań i nie sprawdziła się podczas pracy. Jednocześnie przypominamy, że w takich przypadkach naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji. Można tego dokonać w dowolnym sklepie Castorama. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości. Zapewniamy również, że opisana kwestia zostanie przekazana osobom odpowiedzialnym za jakość oferowanych w sklepie produktów w celu jej zweryfikowania.

10.01.2019
Marka sugeruje niemieckie pochodzenie produktu, jednak jakość raczej chińska.
Potrzebowałem wywiercić 4 otwory wentylacyjne fi=40 mm w drzwiach do łazienki i to wiercenie zajęło mi ok. trzech kwadransów. Więc albo moje drzwi łazienkowe były wykonane z pancernej dykty, albo ta otwornica jest słaba.
28.02.2018
Możliwość cięcia w różnych materiałach to duży atut
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Otwornice do drewna – wybór i zastosowanie

 • Narzędzia i artykuły

  Jak wybrać otwornicę

 • Narzędzia i artykuły

  Akcesoria do wiertarek, młotowiertarek i młotów – w co warto się wyposażyć?

Ocena i komentarz dla:

Otwornica bimetal Erbauer 35 mm