Produkty

Otwornica bimetal Erbauer 38 mm

Kliknij aby powiększyć

Otwornica bimetal Erbauer 38 mm

Marka: Erbauer

Marka: Erbauer

Kod: 213224

|
Zastosowanie otwornicy to łatwy sposób na szybką obróbkę drewna, tworzywa sztucznego, aluminium czy płyty gipsowej. Za pomocą końcówki roboczej zamocowanej do elektronarzędzia z łatwością wytniesz otwór o pożądanej wielkości. Produkt został wykonany z szybkotnącej stali, dzięki czemu posłuży Ci w dobrym stanie przez długi czas.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

9 cm

Waga brutto

0.1 kg

Szerokość opakowania

14 cm

Wysokość opakowania

5.5 cm

Średnica

38 mm

Liczba sztuk w opakowaniu

1

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

prace warsztatowe, remontowo - budowlane; majsterkowanie

Przeznaczenie

drewno, tworzywo sztuczne, płyty gipsowe, aluminium i cienka, miękka stal

Parametry indywidualne

Marka

Erbauer

Informacje dodatkowe

głębokość cięcia: 38 mm

Nr referencyjny

HLE26249

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal szybkotnąca M3
Jeśli chcesz funkcjonalnie doposażyć swoją wiertarkę udarową, skorzystaj z otwornicy. Element z zaostrzoną krawędzią jest przeznaczony do wycinania estetycznych i gładkich otworów w różnych materiałach. Wykorzystasz ją podczas różnych etapów remontu – prac instalacyjnych czy warsztatowych. Akcesorium znajdzie zastosowanie także przy kreatywnych projektach z zakresu dekoracji czy nietypowego wyposażenia. Produkt jest przeznaczony do pracy z wieloma materiałami – zastosujesz go do wycięcia otworów w drewnie, aluminium, cienkiej stali czy tworzywie sztucznym. Wycięty fragment szybko wyciągniesz z środka otwornicy za pomocą trzpienia o płaskiej podstawie. Jeśli poszukujesz otwornicy przeznaczonej do cięcia bloków betonowych czy ceramiki, znajdziesz ją w naszym asortymencie.
Ocena
4 komentarze
10.02.2020
Otwornica fi 60 nie jest używana codziennie ale wywierciła już parę otworów w blachach i płytach meblowych bez straty jakości cięcia. Polecam
01.11.2019
Dla mnie porażka.Wyrzucone pieniądze w błoto. Cienkiej blachy nie potrafi przewiercić mimo, że mówi się na to wiertło bimetal,wiertło prowadzące tempe.Kiepska Chińszczyna.Musiałem pojechać do innego sklepu i kupiłem tańsze i lepsze!
Nadaję się do może płyty pilśniowej.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli otwornica nie spełniła Pana oczekiwań i nie sprawdziła się podczas pracy. Jednocześnie przypominamy, że w takich przypadkach naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji. Można tego dokonać w dowolnym sklepie Castorama. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości. Zapewniamy również, że opisana kwestia zostanie przekazana osobom odpowiedzialnym za jakość oferowanych w sklepie produktów w celu jej zweryfikowania.

10.01.2019
Marka sugeruje niemieckie pochodzenie produktu, jednak jakość raczej chińska.
Potrzebowałem wywiercić 4 otwory wentylacyjne fi=40 mm w drzwiach do łazienki i to wiercenie zajęło mi ok. trzech kwadransów. Więc albo moje drzwi łazienkowe były wykonane z pancernej dykty, albo ta otwornica jest słaba.
28.02.2018
Możliwość cięcia w różnych materiałach to duży atut
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Jak wybrać otwornicę

 • Narzędzia i artykuły

  Otwornice do drewna – wybór i zastosowanie

 • Narzędzia i artykuły

  Akcesoria do wiertarek, młotowiertarek i młotów – w co warto się wyposażyć?

Ocena i komentarz dla:

Otwornica bimetal Erbauer 38 mm