Produkty

Otwornica bimetal Erbauer 64 mm

Kliknij aby powiększyć

Otwornica bimetal Erbauer 64 mm

Marka: Erbauer

Marka: Erbauer

Kod: 213229

|
Otwornicę bimetal wykorzystasz podczas obróbki drewna, tworzywa sztucznego czy aluminium. Element tnący poradzi sobie także z cienką i miękka stalą, jak i płytami gipsowymi. Produkt tworzy estetyczne otwory bez niszczenia oraz rozwarstwiania materiału. Jeśli poszukujesz otwornic o większej średnicy, przejrzyj naszą bogatą ofertę.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

10 cm

Waga brutto

0.195 kg

Szerokość opakowania

14 cm

Wysokość opakowania

5.5 cm

Średnica

64 mm

Liczba sztuk w opakowaniu

1

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

prace warsztatowe, remontowo - budowlane; majsterkowanie

Przeznaczenie

drewno, tworzywo sztuczne, płyty gipsowe, aluminium i cienka, miękka stal

Parametry indywidualne

Marka

Erbauer

Informacje dodatkowe

głębokość cięcia: 38 mm

Nr referencyjny

HLE99498

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal szybkotnąca M3
Otwornica bimetal została wykonana z szybkotnącej stali M3, która cechuje się trwałością oraz odpornością na uszkodzenia. Dzięki temu akcesorium do elektronarzędzi posłuży Ci w dobrym stanie przez długi czas i nie straci swojej funkcjonalności. Element tnący szybko zamocujesz do wiertarki, umiejscawiając go na trzpieniu. Za pomocą narzędzia wytniesz precyzyjne oraz estetyczne otwory w różnych przedmiotach czy płytach. Model nadaje się do pracy w drewnie, tworzywach sztucznych, płytach gipsowych, aluminium czy cienkiej oraz miękkiej stali. Dzięki ostrej krawędzi, którą pokrywają ząbki narzędzie gładko wchodzi w materiał i przebija go, nie powodując jego rozwarstwień. Element znajdziesz także winnych rozmiarach do wyboru.
Ocena
4 komentarze
10.02.2020
Otwornica fi 60 nie jest używana codziennie ale wywierciła już parę otworów w blachach i płytach meblowych bez straty jakości cięcia. Polecam
01.11.2019
Dla mnie porażka.Wyrzucone pieniądze w błoto. Cienkiej blachy nie potrafi przewiercić mimo, że mówi się na to wiertło bimetal,wiertło prowadzące tempe.Kiepska Chińszczyna.Musiałem pojechać do innego sklepu i kupiłem tańsze i lepsze!
Nadaję się do może płyty pilśniowej.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli otwornica nie spełniła Pana oczekiwań i nie sprawdziła się podczas pracy. Jednocześnie przypominamy, że w takich przypadkach naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji. Można tego dokonać w dowolnym sklepie Castorama. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości. Zapewniamy również, że opisana kwestia zostanie przekazana osobom odpowiedzialnym za jakość oferowanych w sklepie produktów w celu jej zweryfikowania.

10.01.2019
Marka sugeruje niemieckie pochodzenie produktu, jednak jakość raczej chińska.
Potrzebowałem wywiercić 4 otwory wentylacyjne fi=40 mm w drzwiach do łazienki i to wiercenie zajęło mi ok. trzech kwadransów. Więc albo moje drzwi łazienkowe były wykonane z pancernej dykty, albo ta otwornica jest słaba.
28.02.2018
Możliwość cięcia w różnych materiałach to duży atut
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Akcesoria do wiertarek, młotowiertarek i młotów – w co warto się wyposażyć?

 • Narzędzia i artykuły

  Jak wiercić w drewnie

 • Narzędzia i artykuły

  Jak wybrać otwornicę

Ocena i komentarz dla:

Otwornica bimetal Erbauer 64 mm