Produkty

Otwornica bimetal Erbauer 85 mm

Kliknij aby powiększyć

Otwornica bimetal Erbauer 85 mm

Marka: Erbauer

Marka: Erbauer

Kod: 213122

|
Otwornica bimetal to akcesorium, które szybko zamocujesz do elektronarzędzia i wykonasz obróbkę miękkich materiałów. Narzędzie ułatwi Ci wywiercenie precyzyjnych otworów w tworzywie sztucznym, drewnie, płytach gipsowych czy cienkiej stali. Dzięki zastosowaniu ostrych, stalowych zębów obróbka jest wygodniejsza i szybsza.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

13 cm

Waga brutto

0.3 kg

Szerokość opakowania

16 cm

Wysokość opakowania

5.5 cm

Średnica

85 mm

Liczba sztuk w opakowaniu

1

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

prace warsztatowe, remontowo - budowlane; majsterkowanie

Przeznaczenie

drewno, tworzywo sztuczne, płyty gipsowe, aluminium i cienka, miękka stal

Parametry indywidualne

Marka

Erbauer

Informacje dodatkowe

głębokość cięcia: 38 mm

Nr referencyjny

HLE70678

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal szybkotnąca M3
Otwornica bimetal znajdzie szerokie zastosowanie podczas prac remontowo-budowlanych, instalacyjnych czy warsztatowych. Po zamocowaniu akcesorium do elektronarzędzia możesz wygodnie wyciąć otwór w miękkim materiale, nie uszkadzając ani nie rozwarstwiając go. Dzięki temu całość będzie się prezentowała estetycznie. Akcesorium sprawdzi się podczas obróbki drewna, cienkiej stali, aluminium czy też tworzywa sztucznego lub płyty gipsowej. Otwornica z szybkotnącej stali wyróżnia się trwałością oraz odpornością na uszkodzenia, dlatego posłuży Ci w doskonałym stanie przez długi czas. Dzięki zastosowaniu stalowych zębów narzędzie szybko przebija materiał, co wpływa na jakość obróbki. W naszej ofercie są dostępne także otwornice w innych rozmiarach.
Ocena
4 komentarze
10.02.2020
Otwornica fi 60 nie jest używana codziennie ale wywierciła już parę otworów w blachach i płytach meblowych bez straty jakości cięcia. Polecam
01.11.2019
Dla mnie porażka.Wyrzucone pieniądze w błoto. Cienkiej blachy nie potrafi przewiercić mimo, że mówi się na to wiertło bimetal,wiertło prowadzące tempe.Kiepska Chińszczyna.Musiałem pojechać do innego sklepu i kupiłem tańsze i lepsze!
Nadaję się do może płyty pilśniowej.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli otwornica nie spełniła Pana oczekiwań i nie sprawdziła się podczas pracy. Jednocześnie przypominamy, że w takich przypadkach naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji. Można tego dokonać w dowolnym sklepie Castorama. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości. Zapewniamy również, że opisana kwestia zostanie przekazana osobom odpowiedzialnym za jakość oferowanych w sklepie produktów w celu jej zweryfikowania.

10.01.2019
Marka sugeruje niemieckie pochodzenie produktu, jednak jakość raczej chińska.
Potrzebowałem wywiercić 4 otwory wentylacyjne fi=40 mm w drzwiach do łazienki i to wiercenie zajęło mi ok. trzech kwadransów. Więc albo moje drzwi łazienkowe były wykonane z pancernej dykty, albo ta otwornica jest słaba.
28.02.2018
Możliwość cięcia w różnych materiałach to duży atut
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Otwornice do drewna – wybór i zastosowanie

 • Narzędzia i artykuły

  Akcesoria do wiertarek, młotowiertarek i młotów – w co warto się wyposażyć?

 • Narzędzia i artykuły

  Jak wiercić w drewnie

Ocena i komentarz dla:

Otwornica bimetal Erbauer 85 mm