Produkty

Otwornica diamentowa Universal 8 mm

Kliknij aby powiększyć

Otwornica diamentowa Universal 8 mm

Marka: Universal

Kod: 212667

|
Otwornica diamentowa ma średnicę idealną do wiercenia otworów na haczyki czy kołki. Jeśli masz ścianę pokrytą glazurą, na której chcesz zamontować półki czy szafki, będziesz jej potrzebować po to, by nie uszkodzić płytek. Umożliwia precyzyjne wiercenie otworu, który wygląda estetycznie i nie wymaga dodatkowej obróbki. Pozwala też wieszać na glazurze obrazki.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Dostawa kurierem w sobotę

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Średnica: 8 mm

Parametry logistyczne

Długość opakowania

1 cm

Waga brutto

0.02 kg

Szerokość opakowania

7 cm

Wysokość opakowania

14 cm

Średnica

8 mm

Liczba sztuk w opakowaniu

1

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

prace warsztatowe, remontowo - budowlane

Przeznaczenie

do kamieni i płytek ceramicznych

Parametry indywidualne

Marka

Universal

Informacje dodatkowe

nasyp z diamentu przemysłowego zapewnia wiercenie czystych otworów w płytkach ceramicznych; pasuje do większości narzędzi takich jak Bosch, Erbauer, Titan i Fein

Nr referencyjny

DRL99871

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal
Otwornica diamentowa o niewielkiej średnicy jest idealna do borowania dziur, w których zmieszczą się haczyki czy kołki. Zawiesisz na nich dzieła sztuki i dekoracje lub większy sprzęt potrzebny w kuchni i łazience, jak szafki, armatura czy okap kuchenny. Otwornica umożliwia sprawną pracę i pozwala wywiercić otwór za pierwszym podejściem. Wszystko dlatego, że jej końcówka pokryta została diamentem. To najtwardszy dostępny w pracach budowlanych czy remontowych materiał, który bez problemu wytrzyma starcie z kafelkami. Diament nie ściera się tak szybko, jak inne tworzywa, dlatego posłuży wyjątkowo długo. Osoby, które często majsterkują i wykonują drobne prace w domu i jego otoczeniu powinny mieć w swojej skrzynce na narzędzia co najmniej jedną otwornicę o standardowym rozmiarze.
Ocena
2 komentarze
28.08.2019
Wiercić wierci, ale co z tego jak zatyka się pozostałościami po płytce co powoduje, że wywierciłem 2 i pół otworu!!! za 30 Zł! Nie polecam. Należy szukać czegoś co ma dodatkowe otwory uniemożliwiające zatykanie się wiertła!
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za przekazanie nam tej opinii. Przykro nam, jeśli użycie otwornicy nie przebiegło w oczekiwany sposób. Zachęcamy do konsultacji z jednym z naszych doradców fachowych, który dołoży wszelkich starać, aby udzielić Panu(i) merytorycznej porady w zakresie używania otwornicy w taki sposób, aby się nie zapychała.

28.01.2018
Bardzo dobra jakość wykonania
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Wszystko o koronkach do betonu, cegły i ceramiki

 • Narzędzia i artykuły

  Akcesoria do wiertarek, jakie będą nam potrzebne?

 • Narzędzia i artykuły

  Niezbędne wyposażenie glazurnika

Ocena i komentarz dla:

Otwornica diamentowa Universal 8 mm