Produkty

Owadostop 600 ml

Kliknij aby powiększyć

Owadostop 600 ml

Marka: Owadostop

Marka: Owadostop

Kod: 615483

|
 • gotowy do użycia
 • regulowana główka spryskiwacza
 • forma atomizera zwiększa bezpieczeństwo stosowania
 • preparat działa kontaktowo
 • zwalcza wiele gatunków owadów biegających
 • duże poręczne opakowanie
Owadostop jest produktem, który możesz wykorzystać do zwalczania szkodników występujących w Twoim domu. Służy on do zwalczania różnych gatunków owadów biegających, a w szczególności prusaków czy też pluskiew. Preparat ma postać sprayu oraz działa kontaktowo, co powoduje, że insekty giną w wyniku kontaktu ze spryskaną nim powierzchnią.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Dostawa kurierem w sobotę

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

5.5 cm

Waga brutto

0.65 kg

Szerokość opakowania

12.5 cm

Wysokość opakowania

26 cm

Pojemność opakowania

0,6 l

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz budynków

Wydajność

50 ml preparatu na 1 m2

Zawartość substancji aktywnej

deltametryna

Parametry indywidualne

Ostrzeżenie

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Marka

Owadostop

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Informacje dodatkowe

preparat wykazuje przedłużone działanie do około 3 miesięcy, pod warunkiem, że go wcześniej nie zmyjemy
Owadostop to preparat owadobójczy, który z powodzeniem wykorzystasz do zwalczania szkodników. Znajduje on zastosowanie wewnątrz budynków. Możesz go z powodzeniem użyć w pomieszczeniach o dobrej wentylacji lub które można wywietrzyć po jego zastosowaniu. Wytępisz za jego pomocą przede wszystkim takie owady, jak prusaki i pluskwy. Jego biobójcze właściwości pozwolą Ci jednak pozbyć się z Twojego mieszkania także innych biegających owadów. Charakteryzuje się on skutecznością, dzięki czemu łatwo i szybko pozbędziesz się insektów. Produkt ma działanie kontaktowe, co sprawia, że owady giną po zetknięciu ze spryskaną preparatem powierzchnią. Ponadto jego owadobójcze działanie trwa przez długi czasm zabezpieczając pomieszczenia przed ponownym zamieszkaniem w nich insektów.
Ocena
5 komentarzy
11.08.2018
Działa świetnie, pchły giną aż miło - polecam.
04.11.2017
Bardzo dobrze działa na pluskwę domowa ale pamiętajmy że to nie jest środek o efekcie knock-down. Jeżeli chcemy natychmiastowej śmierci skupiska owadów to należy alkohol izopropylowy IPA'99 przelać w spryskiwacz i bezpośrednio aplikować na owady. Owadostopem natomiast pryskamy powierzchnię , czekamy aż woda wyparuje i wtedy preparat nabiera własciwości , efekt biobójczy uzyskamy gdy owady będą przemieszczały sie po powierzchni spryskanej. W moim przypadku pomogło . Powtórzyłem zabieg raz jeszcze po 7 dniach a następnie niedobitki wykończyłem aplikując GETOX na cyfenometrynie także z castoramy , również zabiegi powtarzając 2 razy w odstępie tygodniowym. Po szkodnikach nie ma śladu
03.11.2017
Bardzo dobry na pluskwy podobnie jak Getox Ultra substancja czynna Deltametryna, co prawda działa po kilku godzinach.Po tygodniu proponuje jednak coś na cypermetrynie np. Getox albo Ascyp 10wp lub Alfaset plus
25.10.2017
Na pluskwy nie działa. Nawet jak się w nią pryśnie.
16.08.2017
Psiknięta podłoga lub sam rybik, powoduje ich natychmiastową śmierć.
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Jak się pozbyć pcheł z mieszkania

 • Ogród

  Jak zwalczać osy i szerszenie

 • Ogród

  Jak zwalczać nornice?

Ocena i komentarz dla:

Owadostop 600 ml